Pieejamas biļetes visos desmit «airBaltic» Grankanārijas jaunajos maršrutos

Latvijas lidsabiedrība airBaltic informē, ka, sākot no 2023. gada 21. jūnija, iegādei pieejamas biļetes visos desmit Grankanārijas (Kanāriju salas, Spānija) jaunajos maršrutos. Kā ziņots iepriekš, lidsabiedrība ziemas sezonā, kas sāksies 2023. gada oktobra beigās, atvērs sezonālo bāzi Grankanārijā. Ziemas sezonā divas lidsabiedrības lidmašīnas Airbus A220-300 tiks bāzētas Grankanārijas lidostā, veicot tiešos lidojumus uz desmit jauniem galamērķiem. Biļetes šajos maršrutos iespējams rezervēt mājaslapā www.airbaltic.com.

Bāzējot divas lidmašīnas Grankanārijā, airBaltic īsteno stratēģiju, lai optimizētu apkalpes rotāciju efektivitāti un maksimāli palielinātu lidmašīnu izmantošanu maršrutos caur lidsabiedrības jau esošajām bāzēm un apkalpotajām pilsētām. Svarīgi ir tas, ka šāds lēmums neietekmēs airBaltic lidojumu grafiku, plānus un vispārējo darbību ziemas sezonā no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes. Sezonālais piedāvājums papildina airBaltic pašreizējos piedāvājumus uz Kanāriju salām, jo lidsabiedrība gaidāmajā ziemas sezonā no savām četrām galvenajām bāzēm turpinās veikt tiešos lidojumus uz Tenerifi.

Rīga (Latvija) – Grankanārija; 3 lidojumi nedēļā; 2023. gada 23. oktobris; no 169 €

Bergena (Norvēģija)– Grankanārija; 2 lidojumi nedēļā; 2023. gada 1. decembris; no 89 €

Billunda (Dānija)– Grankanārija; 2 lidojumi nedēļā; 2023. gada 1. decembris; no 195 €

Kopenhāgena (Dānija) – Grankanārija; 1 lidojums nedēļā; 2023. gada 2. decembris; no 135 €

Viļņa (Lietuva)– Grankanārija; 1 lidojums nedēļā; 2023. gada 2. decembris; no 169 €

Oslo-Sandefjorda Torpa (Norvēģija) – Grankanārija; 2 lidojumi nedēļā; 2023. gada 2. decembris; no 129 €

Olborga (Dānija) – Grankanārija; 2 lidojumi nedēļā; 2023. gada 3. decembris; no 195 €

Oslo-Gardermoena (Norvēģija) – Grankanārija; 1 lidojums nedēļā; 2023. gada 3. decembris; no 89 €

Tampere (Somija) – Grankanārija; 1 lidojums nedēļā; 2023. gada 5. decembris; no 189 €

Tallina (Igaunija) – Grankanārija; 1 lidojums nedēļā; 2023. gada 7. decembris; no 179 €

Papildu tiešajiem lidojumiem starp Rīgu un Grankanāriju, kas tika uzsākti pērn, airBaltic savienos lidostu ar vēl deviņiem jauniem galamērķiem Ziemeļeiropā.

Jaunajos maršrutos, kuros lidojumi tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām, airBaltic piedāvās gan biznesa, gan ekonomisko klasi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā Preiļu novada TIC
Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par | Skatīt vairāk
Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā" Tukuma TIC
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas. | Skatīt vairāk
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.46185088sec.