Dubaijai grandiozi plāni lidostu paplašināšanā

Dubaija gaisa satiksmes uzplaukuma laikā plāno pamatīgi paplašināt abas lidostas, un otrā lidosta līdz 2050. gadam varētu apkalpot līdz pat 250 miljoniem pasažieru gadā, vēsta “Euronews”.

Dubaijas Starptautiskā lidosta (DXB) jau šobrīd ir noslogotākais ceļotāju centrs pasaulē. Plānots, ka 15 gadu laikā lidosta apkalpos līdz 120 miljoniem pasažieru gadā.

Tikmēr šobrīd otrā lidosta jeb Al Maktoum International Airport (DWC) kļūšot par pasaulē lielāko lidostu. Šobrīd tā apkalpo ap 1,6 miljoniem pasažieru gadā, bet līdz 2050. gadam tā varētu apaklpot pat 250 miljonus gadā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.11.2023 - 09.12.2023 Galada lielākā izpārdošana - 30% Estravel Latvia
Metieties piedzīvojumos! Gada lielākā Piedzīvojumu ceļojumu izpārdošana ir klāt! 30% - pēdējā brīža tūrēm un 2024. ceļojumiem! Izmantojiet | Skatīt vairāk
no 377 EUR
Ziemas ekskursijas Ungurmuižā Ungurmuiža
1h garumā ekskursijā ar karstu dzērienu un piparkūkām, pieejams arī fotostūris skaistām atmiņām | Skatīt vairāk
no 9 EUR
Jāsāk domāt par Ziemassvētkiem! Estravel Latvia
Vai pirmo sniegu sagaidījāt? - Laiks domāt par skaistām Ziemassvētku dāvanām! Ceļojums, spa atpūta, vakariņas vai aviobiļetes... Dāvanu kartes no | Skatīt vairāk
no 50 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.11.2023 - 04.12.2023 Best discoun for accommodation  Bellevue Park Hotel Riga
Book accommodation in Bellevue Park Hotel Riga. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.7401371sec.