«Lufthansa» ierobežo aviosatiksmi ar Ķīnu

Vācijas nacionālā lidsabiedrība “Lufthansa” nākusi klajā ar paziņojumu, kas ar ziemas lidojumu sezonas sākumu tā pārtrauks lidojumus no Frankfurtes uz Pekinu. Lidsabiedrība pamatojas ar lielo konkurenci.

Tai pat laikā lidojumi uz Pekinu turpināsies no Minhenes.

“Lufthansa” vērš uzmanību, ka Āzijas valstu lidsabiedrībām ir zemākas izmaksas, jo tās turpina izmantot Krievijas gaisa telpu, kas ļauj saīsināt maršrutu.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Lielākais VELO festivāls Baltijā! Madonas TIC
11., 12., 13. jūlijā - Gaiziņkalnā lielākais VELO Gravity MTB festivāls Baltijā!Trīs dienas pilnas adrenalīna, traku sacensību un īstas MTB | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.14150381sec.