Aļona Rogale-Homika par Pro Travel novērojumiem un sapņiem

Aļona Rogale-Homika par Pro Travel novērojumiem un sapņiem

Kopš šī gada maija savu darbību uzsākusi ceļojumu aģentūra Pro Travel, kas piedāvā galveno Latvijas tūroperatoru ceļojumus Salaspilī. Tā ir vienīgā aģentūra šajā novadā. Par to, kā veicies, aizvadot pirmo sezonu, Pro Travel sapņiem un latviešu ceļotāju ieradumiem lasiet intervijā ar vadītāju un īpašnieci Aļonu Rogali-Homiku.


Travelnews.lv: Kad sākāt darboties un kādi ir galvenie Jūsu koncepcijas virzieni, misija?

Aļona Rogale-Homika: Aktīvi sākām darboties šī gadā maijā. Līdz šim strādāju bez biroja, no mājām, jo atrados bērnu kopšanas atvaļinājumā. Taču tad radās iespēja pamēģināt arī savā birojā. Šobrīd strādāju viena, ar tehniskām lietām palīdz vīrs Grigorijs, līdz ar to Pro Travel varam saukt par ģimenes uzņēmumu. Aģentūra ir maza, bet, tā kā esam spara un ideju pilni, tā aktīvi attīstās.

Salaspilī esam vienīgā tūrisma aģentūra. Tas, protams, ir sava veida ieguvums. Tas arī ir galvenais mūsu darbības akcents, proti, lai vietējiem cilvēkiem nevajadzētu speciāli braukt uz galvaspilsētu, lai kārtotu ar ceļošanu saistītās formalitātes. Esam atklāti cilvēku vēlmēm un iespējam. Gadās  pieņemt cilvēkus arī ārpus darba laika.

Travelnews.lv: Kādi ir Pro Travel galvenie galamērķi? Ar ko esat īpaši uz citu aģentūru fona?

Aļona Rogale-Homika: Pašlaik strādājam kā tūrisma aģentūra, un piedāvājam galveno tūroperatoru ceļojumus (Novatours, Alida Tours, Fiji-Travel, Go Adventure, ATG un Laimtūre), kā arī individuālos ceļojumus. Bet tuvākajos plānos ietilpst kļūt par tūroperatoru arī pašiem un izstrādāt savus ceļojumus.

Es domāju, ka pagaidām mūsu galvenā īpatnība ir tā, ka pielāgojamies cilvēku vēlmēm un esam gatavi strādāt arī ārpus darba laika - kad klientam ir laiks.

Travelnews.lv: Kāpēc aģentūras nosaukums ir tieši Pro Travel?

Aļona Rogale-Homika: Doma nosaukt firmu par Pro Travel nāca uzreiz un nozīmē "Professional Travel". Kāpēc tieši tā? Tūrisma nozarē esmu jau kopš 1999. gada, kad uzsāku studijas Starptautiskā Tūrisma fakultātē BA Tūrība. Ieguvu bakalaura grādu, pēc tam maģistru, jau mācoties un strādājot ārzemēs, uzkrāju daudz pieredzes. Ar nosaukumu Pro Travel gribēju parādīt esošajiem un potenciālajiem klientiem, ka šajā uzņēmumā strādā tūrisma profesionāļi.

Travelnews.lv: Kas visvairāk interesē latviešu ceļotājus, kur dodas visbiežāk?

Aļona Rogale-Homika: Runājot tieši par atpūtas braucieniem pie jūras, vairākums tomēr izvēlas valstis, kur jau bijuši iepriekš. Topā ir Turcija, kur pārsvarā viss jau ir iekļauts, cilvēkiem vairs ne par ko nav jādomā.

Dažkārt komiski sanāk, kad, izvēloties citu valsti kā galamērķi, ļoti daudz ceļotāju joprojām meklē tā saucamo "Turcijas viss iekļauts" programmu. Diemžēl katrā valstī ir savi standarti un tas, kas ir "Turcijas viss iekļauts", nebūs tās pats kas "Grieķijas viss iekļauts".

Populāri ir arī īsie autobusa braucieni pa Eiropu. Kā arī nedēļas nogales braucieni. Arvien populārākas kļūst "šopinga tūres". Vairākums ceļotāju tomēr izvēlas budžeta ceļojumus un tā saucamos "šablona" ceļojumus. Ar tādiem ceļojumiem strādāt ir diezgan garlaicīgi. Man ļoti patīk izstrādāt jaunus maršrutus un piedāvājumus. Tas ir ļoti interesanti un aizraujoši. Protams, tās aizņem vairāk laika, bet galvenais ir rezultāts!

Travelnews.lv: Vai organizējat arī ceļojumus pa Latviju?

Aļona Rogale-Homika: Mēs nodarbojamies arī ar ienākošo tūrismu. Piedāvājam pakalpojumus gan ārzemju, gan vietējiem ceļotājiem pa Latviju un Baltijas valstīm. Ir interesanti piedāvājumi SPA atpūtai, kas pēdējo gadu laikā kļuvuši ļoti populāri starp vietējiem iedzīvotājiem un ceļotājiem no bijušām NVS valstīm.

Travelnews.lv: Kā esat iejutušies, iestrādājušies? Vai ar latviešu klientiem ir viegli komunicēt, izdabāt viņu vēlmēm?

Aļona Rogale-Homika: Darbs ar cilvēkiem ir visgrūtākais, bet tajā pašā laikā arī ļoti interesants. Katram ir savas vēlmes. Ļoti patīkami, ja cilvēki atnāk vēl un vēl, un atved arī savus radus un draugus. Tas nozīmē, ka darbs ir izdarīts izcili. Cilvēki ir dažādi un katru apmierināt ir ļoti grūti, tomēr ļoti patīkami ir apzināties, ka cilvēku atpūta ir tavās rokās.

Travelnews.lv: Novēlējums lasītājiem šajā rudenī!

Aļona Rogale-Homika: Mazām tūrisma aģentūrām ir grūti attīstīties starp šodienas tūrisma nozares gigantiem. Bet mums ir mērķis, zināšanas un pieredze, bet pats galvenais - mums ir liela vēlme īstenot cilvēku sapņus. Tāpēc gribam novēlēt visiem lasītājiem, lai viņu sapņi par ceļojumiem vienmēr piepildās! Nebaidieties eksperimentēt - ceļojumu pasaule ir tik liela un interesanta!


Vairāk informācijas par Pro Travel atradīsiet www.protravel.lv

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Uzņēmumi


Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42400384sec.