Viedoklis: Kur tūrisma speciālisti iesaka doties Ziemassvētku periodā? (Papildināts, 6 viedokļi)

Ziemassvētki ir laiks, kuru pavadīt ar sev tuviem cilvēkiem. To var darīt gan mājās, gan publiskās vietās. Vēlējāmies noskaidrot, kur tūrisma speciālisti iesaka doties Ziemassvētku periodā?

Liene Strazdiņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste, Jelgavas reģionālais TIC

Jelgavā Ziemassvētku periodā notiks daudz un dažādi pasākumi un koncerti. Ja vēl nebūs sagaidīts sniegs, Ziemassvētku atmosfēru pilsētas apmeklētāji varēs meklēt, piemēram, Svētās Annas baznīcā, kur apmeklētājus vienmēr sagaida jauka atmosfēra. Aicinām ieskatīties arī mājaslapā, tornis.jelgava.lv, lai noskaidrotu citas aktualitātes. Jauno gadu sagaidīsim, jau tradicionāli, pasta salā. Būs svinīgs pasākums un arī, neilgi pēc pusnakts, krāšņa uguņošana. Tā kā apmeklētāji varēs vispirms saskandināt glāzes pusnaktī un tad nākt un vērot svinīgo pilsētas uguņošanu. Olimpiskajā centrā notiks pasākums “Es Šonakt būšu laimīgs”, kura laikā uzstāsies Baiba Sipeniece – Gavare un citi Latvijā pazīstami mākslinieki.

Gita Memmēna, Tūrisma speciāliste, Saulkrastu TIC

Saulkrastos 21. decembrī notiks tradicionālā bluķa velšana. Šis pasākums ir vairāk veltīts tam, lai piekoptu mūsu, latviešu, senās tradīcijas. Tie ir īsti senlatviešu svētki. Pašas Ziemassvētku dienas uzskatam, ka vienmēr labāk ir pavadīt mājās kopā ar savu ģimeni, radiem un draugiem. 26. decembrī notiks īpašs sarīkojums bērniem, kuru aicinām apmeklēt gan lielus, gan mazus. Cerīgi gaidām tieši vecgada vakaru, kad būs īpaša jaungada balle, uzstāsies Ivo Fomins un būs arī vairākas citas aktivitātes. Ir tādi, kuri dodas uz baznīcu Ziemassvētku laikā, ir tādi, kuri paliek mājās. Taču, jau minētajā jaungada ballē noteikti aicinām visus doties lustēties uz Saulkrastiem un kopīgi sagaidīt jauno, 2017. gadu!

Dace Jurka, Direktore, Mazsalacas novada TIC

Mazsalacas novadā noteikti iesākam 25. decembrī doties uz īpašu pasākumu “Sveču mežs”, kas norisināsies Sietiņiezī. Tas ir unikāls pasākums, kuru šogad savā pārvaldībā pārņēma pašvaldība un apmeklētājus priecēs dažādas aktivitātes tieši pirmajos Ziemassvētkos. Biļetes ir iespējams iegādāties biļešu servisa kasēs. Ja iegādāsieties biļeti, tad jums papildus būs iespēja veikt muzeja apmeklējumu, piedalīties zibakcijā visā teritorijā un izbaudīt dažādas citas aktivitātes. Sveču mežs sākās pulksten 16.00 un pirmā aktivitāte ir uguns skulptūru iedegšana. Būs arī lauku mājas “Donas” rūķi un īpaša iespēja iemainīt kādu līdzi paņemtu dāvanu pret dāvanu, kuru būs atnesis kāds cits viesis.

Jana Igaviņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste, Gulbenes TIC

Pasākumu gan Gulbenē, gan visos pagastos ir tiešām daudz un nevelētos izcelt vienu konkrētu, bet gan aicināt cilvēkus ieskatīties avīzēs un mājaslapā, un atrast kaut ko sev sirdij tuvāku. Katrā pagastā notiks dažādi pašdarbnieku pasākumi, dažādas aktivitātes un koncerti. Pašā Gulbenē, 28. decembrī, notiks koru koncerts Gulbenes Evanģēliski Luteriskajā baznīcā. Brauks arī īpašs koris no Rīgas, kuru varēsiet redzēt baznīcā. Taču katrs var Ziemassvētkos un jaunajā gada atrast sev tuvu pasākumu un pēc sirds patikas sagaidīt svētus. Nekādus lielus masu pasākumus nerīkojam un svētku laikā aicinām uz Gulbeni izbaudīt jauku un svinīgu atmosfēru, jo izvēles iespējas ir un būs arī svētkos!

Justīne Delčmane, Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Valmieras TIC

Valmierā iesakām doties uz dažādiem Ziemassvētku koncertiem un arī aicinām braukt sagaidīt jauno gadu Valmierā. Šodien, 21. decembrī, notiks īpašs saulgriežu pasākums ar bluķa vilkšanu un citām latviešu tradīcijām. Jaungada periods parasti Valmierā ir plaši apmeklēts un viesus priecēs dažādas aktivitātes. No pulksten 23:30 centrā skanēs mūzika un gaidīsim svinīgo uguņošanu. Pēc uguņošanas viesi varēs doties uz Valmieras kultūras centru, kur jaungada ballē uzstāsies Ballīšu orķestris. Apmeklētājus arī sagaida Valmieras muzejs, kur, tradicionāli, katru vecgada vakaru ieeja ir par brīvu. Būs dažādas interaktīvi eksponāti un gaidām arī šogad daudz apmeklētājus, jo vienmēr viesiem ir ļoti liela interese izmantot šo iespēju un doties uz muzeju.

Tatjana Kozačuka, vadītāja, Krāslavas TIC

Mūsu tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš jau tikko pagāja, tā kā Krāslavas iedzīvotāji uz Ziemassvētkiem vairāk svētkus sagaidīs privātā atmosfērā, dosies uz pirtiņām vai pie radiem. Kultūras namā notiks draudzīgs vakars vietējajiem, bet viesiem noteikti varētu patikt teātra izrāde “Antons i Ziemassvētki”, kas notiks 31. decembrī. Plānojam arī uguņošanu 1. janvārī 01:00. Krāslavieši vispirms var sagaidīt jaunā gada svētkus ar ģimeni un draugiem, noklausīties prezidenta uzrunu un tad pēc tam doties uz kopējo uguņošanu. Pēc tam visi ir laipni gaidīti doties uz Ziemassvētku balli un svinīgi pavadīt pirmo 2017. gada dienu Krāslavā!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Fiz-Kul-Tūre Valmieras novadā Valmieras TIC
15. novembrī aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas 3. posmā Mazsalacā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.12.2023 - 15.12.2023 Jaunais Gads Šrilankā! Latvia Tours
Jauns gads, jauni iespaidi! Izdevīgs piedāvājums Jaunā gada sagaidīšanai eksotiskajā Šrilankā! | Skatīt vairāk
no 1101 EUR
Laiks sasildīties? Estravel Latvia
Atpūta Šrilankas pludmalēs // 13 naktis viesnīcā // Iespēja iepazīt vietējo dabu, apmeklēt rezervātus izvēlētās ekskursijās | Skatīt vairāk
no 1999 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.11.2023 - 17.12.2023 Adventes laika pasākumi visai ģimenei Siguldas novada TIC
Ģimenes ar bērniem aicinām piedalīties “Pasaku pils” pēcpusdienās ar grāmatu lasījumiem Siguldas Jaunajā pilī! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Trakai TIC
,


Estravel Latvia
,


Nikos Travel
,


Riga Islande Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14969301sec.