Viedoklis: Ko Latvijas tūrisma uzņēmumi plāno piedāvāt saviem viesiem 2017. gadā? (Papildināts , 12 viedokļi)

Nedēļas rubrika! Vēlējāmies noskaidrot, ko jaunu plāno saviem viesiem Latvijas restorāni, viesnīcas, pilsētu tūrisma centri, ceļojumu aģentūras un citi uzņēmēji 2017. gadā! Aplūko rubriku katru dienu, jo raksts tiks papildināts līdz 06.01.2017. Atgādinām, ka fokuss ir uz tūrisma un viesmīlības sektoru, kurā ietilpst dažādi uzņēmumi.

Jūlija Žagunova, Mārketinga un pārdošanas vadītāja Dome Hotel & SPA

Dome Hotel & SPA ir piecu zvaigžņu viesnīca un vienmēr saglabājam savu augsto kvalitāti un līmeni. Kā augstas kvalitātes uzņēmums, mēs vienmēr plānojam attīstīties un iet uz priekšu. Kā standarts 2017. gadam, kuru var sagaidīt mūsu viesi, ir četras jaunas ēdienkartes. Vēl viena lieta, kuru noteikti viesi var sagaidīt ir atjaunināts SPA piedāvājums un protams arī citi jaunumi, kurus tradicionāli piedāvājam katru gadu. Vienmēr attīstāmies un 2016. gadā izveidojām blakus – uzņēmumu, kuram arī noteikti, 2017. gadā, pievērsīsim lielu uzmanību. Viesi pie mums ierodoties vienmēr zina, ko sagaidīt, aicinām arī jūs ciemos pie mums jau drīz!

Baiba Tomase, Mārketinga vadītāja Bellevue Park Hotel Riga

Mēs Bellevue Park Hotel Riga, tāpat kā Rīga, nekad nebūsim īsti gatavi. Vienmēr attīstāmies un veidojam jaunus projektus un idejas. Tieši šobrīd, uz 2017. gada janvāri, esam aizvēruši mūsu 11. stāva restorānu dēļ renovācijas. Restorāns atkal tiks atvērts viesiem uz pavasari jaunās un modernās telpās. Noteikti plānojam turpināt attīstīties un uzlabot mūsu klientu apkalpošanas servisu. Mums pagaidām, atšķirībā no atsevišķiem uzņēmumiem, viesnīcas noslogojums ir liels arī ziemas sezonā un tāpēc aktīvi rosīties esam sākuši jau no 2. janvāra. Uzņēmēji aktīvi īrē konferenču zāles telpas un citi viesi aktīvi rezervē naktsmītnes. Piedāvāsim 2017. gadā vietu konferencēm, rīkosim dažādus pasākumus un iesim jaunajā gadā ar pozitīvu skatu uz priekšu!

Inese Turkupole-Zilpure, Vadītāja Bauskas Tūrisma Informācijas Centrs

Viens no tuvākajiem notikumiem, kurš interesētu visus Bauskas viesus, noteikti ir Bauskas patriotiskā kafijas nedēļa, kura parasti mums notiek divas reizes gadā. Saucam šo nedēļu par patriotisko tādēļ, ka gada pirmajā pusē atzīmējam Lietuvas un Igaunijas neatkarības dienas, bet gada otrajā pusē, protams, atzīmējam Latvijas neatkarības proklamēšanas gadadienu. Šogad, 2017. gadā, pasākumi notiks no 16. līdz 24. februārim un no 11. – 19. novembrim. Taču pasākumu ir daudz, kā piemēram, kantrī mūzikas festivāls un Rundāles pils dārza svētki, kuri vienmēr piesaista plašu auditoriju. Noteikti aicinām ieskatīties arī mūsu mājaslapā

www.tourism.bauska.lv lai noskaidrotu aktuālāko informāciju par notikumiem Bauskā un apkārtnē.

Kaspars Ekša, Mārketinga vadītājs trīs viesnīcām tīklā Radisson Blu Hotel

Mēs ļoti apņēmīgi uzsākām 2016. gadu, veicot dažādas renovācijas mūsu Radisson Blu Hotel viesnīcās un noteikti arī plānojam veikt dažādus uzlabojumus 2017. gadā. Viena lieta, kuru plānojam veikt 2017. gadā ir saistīta ar Radisson Blu Elizabete Hotel. Respektīvi, tiek plānots paplašināt šīs viesnīcas konferenču centru mūsu klientiem. Visu laiku domājam par mūsu klientiem un katru gadu attīstām klientu apkalpošanas kvalitāti. Tas ik kādu ir viens no mūsu mērķiem, kuru arī veiksmīgi pildām. Runājot par Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, idejas līmenī domājam par jauna pop-up restorāna izveidi, kuru jau drīzumā varētu priecēt mūsu klientus, taču aicinu sekot jaunumiem mūsu mājaslapā radisson-blu-latvija.hotel-rn.com/‎, kur arī uzzināsiet konkrētāku informāciju par šādu iespējamību.

 

Renārs Circenis, Mārketinga un pārdošanas direktors Islande Hotel

Periodiski mūsu viesnīcā Islande Hotel veicam uzlabojumus un renovācijas darbus. Ceļam mūsu viesu komforta līmeni ar renovācijām un dažādiem jauninājumiem. Viena lieta, uz ko noteikti vērsīsim lielu uzmanību 2017. gadā, būs dažādu pakešu izstrāde, lai Islande Hotel apkārtējo infrastruktūru padarītu pieejamāku mūsu viesiem. Ļoti liela vērība ir tam, ka atrodamies dažādu uzņēmumu krustpunktā, kā piemēram, BT1 izstāžu centrs, kura viesi bieži pārnakšņo tieši mūsu viesnīcā. Pateicoties dažādiem sporta un kultūras pasākumiem un sabiedrības atsaucībai, mūsu naktsmītnes vienmēr laicīgi tiek rezervētas un šobrīd, uz 2017. gada janvāri, rezervācijas jau tiek veiktas uz 2017. gada vasaras mēnešiem. Liels pluss ir tūroperatori, kuri saprot, ka mēs esam 205 numuru viesnīca un tādējādi varam ar viņiem izveidot ļoti veiksmīgu sadarbību, kuru klienti ļoti novērtē un dodas mājās apmierināti.

 

Juris Baumerts, Viesnīcas vadītājs SemaraH hotel Lielupe

Mēs plānojam veikt dažadas izmaiņas un uzlabojumus mūsu SemaraH hotel Lielupes viesnīcā, ar kurām mūsu viesi var rēķināties 2017. gadā. Viens no uzlabojumiem, kuru veiksim 2017. gadā – atvērsim multifunkcionālu zāli 2017. gada pavasarī. Zāles izmērs būs 600 kvadrātmetri. Lielupes viesnīcā atvērsim arī jaunu āra terasi mūsu viesiem un pārtaisīsim āra baseinu. Aktīva rosība mūsu viesnīcā notiek katru dienu, jo konferences un dažādi pasākumi ir ikdienišķa lieta un mūsu klienti ir laipni aicināti sekot līdzi jaunumiem. Travelnews.lv iesaka apmeklēt SemaraH Hotels mājaslapu, lai noskaidrotu citu aktuālu informāciju: https://www.semarahhotels.com/lv/

Gita Vilkriste, Izpilddirektore Taverna

Kā jau katru gadu mēs restorānā “Taverna” attīstāmies un turpinām uzlabot mūsu restorāna telpas. Katra gada sākumā veicam mazus remontdarbus un uzlabojam restorāna vispārējo tēlu. Protams arī uzlabojam un atjauninām mūsu ēdienkartes piedāvājumus, lai klienti var sagaidīt ko jaunu, kad atnāk uz mūsu restorānu. 2017. gada janvāris, klientu apmeklētības ziņā, ir daudz labāks salīdzinot ar citiem gadiem un klientiem interese ir. Aicinām visus interesentus ielūkoties mūsu mājaslapā latvianfood.lv, kur publicēsim dažādus jaunumus par nākotnes pasākumiem. Viens pasākumus, kuram noteikti vajadzētu sekot līdzi, ir mūsu Latgaļu vakari, kuru rīkojam periodiski, taču ne regulāri. Tādēļ aicinām visus sekot līdzi jaunumiem un informācijai par plānotajiem pasākumiem.

Sanita Rubene, Mārketinga vadītāja Dikļu pils

Mēs Dikļu pilī aktīvi turpināsim mūsu pasākumu plānu, veidojot jaunus un interesantus pasākumus katru mēnesi. Plānā ir veidot divus koncertus vai pasākumus katru mēnesi, kuri tad arī var apmeklēt mūsu klienti. Vasarā rīkosim maza izmēra mūzikas festivālu un dažādus citus pasākumus. Kā jaunumu Dikļu pilī sāksim SPA centra izbūvi. Interesentus aicinām sekot līdzi jaunumiem, jo konkrēts izbūves procesa laiks nav zināms, taču pēc projekta saskaņošanas minētā izbūve varēs sākties. Tāpat aktīvi strādājam ar dažādiem sadarbības partneriem un, pateicoties mūsu restorāna iekļūšanai White Guide Nordic, kur iekļuva tikai 365 labākie Skandināvijas reģiona restorāni, gaidām lielu atsaucību no Skandināvijas valstu viesiem 2017. gadā.

Kaspars Zeltiņš, Vadītājs Kolonna Hotel Group

Kolonna Hotel Group restorānos katru nesezonu mēs atjaunojam mūsu viesnīcu numurus. Tas nozīmē to, ka veicas uzlabojumus, mainām krāsu, interjeru un citas nianses. Konventa sēta arī tiks uzlabota un modernizēta - mainīsim televizorus visos viesnīcas numuros, lai viesiem sagādātu plašākas ērtības. 2017. gadā plānojam veikt arī dažādas citas izmaiņas un turpināsim attīstīties un iet uz priekšu. Viennozīmīgi katru gadu fokusējamies uz viesnīcu kvalitāti. Kolonna Hotel viesnīcā Brigita ir veikti uzlabojumi un renovācijas un tā ir saņēmusi īpašu trīs zvaigžņu atzinību – 3 Superior. Vienmēr domājam par mūsu klientiem un aicinām viesus uzturēties Kolonna Hotel Group viesnīcās.

Baiba Laganovska, Mārketinga speciāliste Baltic Beach Hotel & SPA

Kā ik gadu Baltic Beach Hotel & SPA veidos īpašus pasākumus un piedāvājumus gandrīz uz visiem tradicionālajiem svētkiem. Tajā skaitā arī uz Valentīna dienu, Masļennicu un citiem svētkiem. Masļennicā viesus varēsim iepriecināt ar īpašu pankūku branču. Ierasts, ka par prieku klientiem, kaut kas jauks un pārsteidzošs sagatavots gan izmitināšanai, gan viesnīcas restorānos, gan SPA un sporta centrā. Īpaši izcelsim mūsu jauno restorānu „VIEW”, kur jau šobrīd pieejams branča līdzinieks „Brīvdienu pusdienas”, bet drīzumā gaidāms arī kāds cits, neierasts pasākums. Aicinām interesentus ieskatīties Baltic Beach Hotel & SPA mājaslapā, lai uzzinātu aktuālāko informāciju.

Sabīne Timma, Konferenču koordinatore Radi un Draugi

Viesnīcas vienmēr ir vērstas uz attīstību un mūžīgo kustību. Viesnīca Radi un Draugi arī nav tam izņēmums. 2017. gadā plānojam veikt pilnīgu istabu renovāciju, lai uzlabotu komforta kvalitāti mūsu viesiem. Uzlabosim arī restorāna kvalitāti un veidosim dažādus interesantus un gardus piedāvājumus tieši restorāna telpās. Katrai sezonai mums ir īpaša ēdienkarte un jauni piedāvājumi. Tādējādi, trīs līdz četrus jaunus ēdienus mūsu viesi var gaidīt katru laika periodu. Orientējamies uz latviešu zemnieku izstrādājumiem un varam piedāvāt ļoti gardu ēdienu klāstu no vietējiem produktiem. Sekojam arī pasaules tendencēm un vienmēr turpinām attīstīties. Dažādi pasākumi kuri notiks 2017. un 2018. gadā piesaista plašu klientu klāstu un, konkrēti uz 2018. gada vasaru, jau tagad viesi rezervē numuriņus, jo Rīgā notiks latviešu dziesmu un deju svētki.

Eriks Dreibants, Šefpavārs Restorāns 3

Mūsu restorānos "3 pavāri" un "Restorāns 3" 2017. gadā noteikti saglabāsim iepriekšējo kvalitātes līmeni un turpināsim sniegt mūsu viesiem kvalitatīvu apkalpošanu. Trīs pavāru restorāna remonts bija 2016. gadā, kur veicām dažādus uzlabojumus, tajā skaitā arī banketu zālei. Runājot par kādu īpašu pasākumu, nevarētu izcelt nevienu konkrētu, jo mums katra diena ir kā viens liels pasākums. Katru dienu strādājam pie tā, lai mūsu viesi justos lieliski un katru dienu gaidām mūsu viesus ciemos uz mūsu restorāniem. Ar to arī mēs atšķiramies no citiem, jo katru dienu cītīgi strādājam pie tā, lai pasākumi, aktivitātes, īpaši piedāvājumi mums būtu katru nedēļas dienu un ne tikai periodiski, katru mēnesi vai pusgadu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Decembra labākie piedāvājumi!   Hookusbookus.com
HOOKUSBOOKUS.COM decembra labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās no 59 EUR! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇 | Skatīt vairāk
"Egļukalns" atklāj jauno ziemas sezonu! TAKA
Slēpošanas bāze “Egļukalns” ir atvērta apmeklētājiem. Inventāra noma, kafejnīca, inventāra apkope, pasākumi. | Skatīt vairāk
Sagaidi Jauno gadu spoži! Baltic Beach Hotel & SPA
Dāmas un kungi, ielūdzam Jūs uz spožākajām un līksmākajām gadumijas ballītēm. Jūsu izvēle, vai pavadīt šo nakti Džemsa Bonda, Getsbija vai Dona | Skatīt vairāk
VW T-Cross Pilna Servisa Līzings Europcar
VW T-Cross Pilna Servisa Līzings 420 eur mēnesī. Apskati piedāvājumu! | Skatīt vairāk
no 420 EUR
Uzņēmumi


Estravel Latvia
,


Dobeles novada TIC
,


1Travel
,


Ludzas novada TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.10682797sec.