Pēc vasaras ceļojumiem ir daudz pieprasījuma, un jaunā tendence ir darba braucieni

45 procenti ceļotāju vēlas ceļot vairāk nekā pirms pandēmijas, salīdzinājumā ar 2020.gada beigām, kad šis skaits sasniedza tikai 10 procentus. Viņu plānā ir palielināt ceļojumu izdevumus.

2021.gada Globālo ceļojumu tendenču pētījumā, kuru veica globālās stratēģijas un mārketinga konsultāciju firma Simon-Kucher & Partners, atklāja, ka 39 procenti atpūtas ceļotāju joprojām plāno rezervēt atvaļinājumu šai vasarai, savukārt 30 procenti jau to ir rezervējuši. Pētījumā piedalījās vairāk nekā 7000 cilvēku no septiņām valstīm (Ķīnas, Francijas, Vācijas, Nīderlandes, Krievijas, Lielbritānijas un Amerikas Savienotajās Valstīm). Pētījumā atklājās, ka respondenti neuzskata, ka cenas, kas saistītas ar ceļojumiem, būtu augušas nekā pirms pandēmijas.

Kamēr atpūtas ceļotāji ar entuziasmu turpina savu atvaļinājuma plānu atlikušajam vasaras periodam un pārējam gadam, Eiropā 30 procenti jau ir rezervējuši vasaras ceļojumu, savukārt 34 procenti to vēl nav izdarījuši, bet plāno.

Lai arī cena joprojām ir galvenais kritērijs ceļotāju galamērķa izvēlei, pandēmija tieši ietekmē šādus trīs galvenos faktorus: ierobežojumi vēlamajos ceļojumu galamērķos, valdības ierobežojumi un uzticēšanās galamērķa veselības sistēmai. 49 procenti no ceļotājiem izvēlas ceļot ar privātu automašīnu, tomēr 27 procenti joprojām plāno ceļot ar lidmašīnu.

Simon-Kucher & Partners ceļošanas un tūrisma uzņēmuma vadītājs Dimitris Hiotis apgalvo, ka pandēmijas pieredze ir mainījusi klientu vajadzības un vēlmes. Ceļotāji vēlas pārliecību, ka viņi var doties atvaļinājumā bez ierobežojumiem vai riska. Viņi nevēlas atrasties karantīnā, kas ierobežotu brīvdienas.

Gandrīz puse no starptautiski aptaujātajiem (43 procenti) teica, ka viņi tuvākajā nākotnē paredz darba braucienus kā atpūtas veicināšanas rīku, pateicoties attālinātā darba modelim, ko sniedz noteiktā darba vieta. Vislielāko entuziasmu sniedza Ķīna, un no tās aptaujātajiem cilvēkiem, 70 procenti atzina, ka viņi, iespējams, nākotnē dosies šāda veida braucienos, apvienojot darbu ar atpūtu. Faktiski 76 procenti no tiem, kuri plāno veikt darba braucienus, saka, ka spēs nodalīt darbu no atpūtas. Šāda tipa braucieni ļaus viņiem pagarināt ceļojumu par nedēļu vai pat vairāk. Vissvarīgākā iezīme, izvēloties darba galamērķi, būs stabils un ātrgaitas internets / WiFi.

Lai gan joprojām ir COVID-19 pandēmija un tā turpinās ietekmēt ceļojuma plānus 2021. gadā, kā arī daudzās valstīs joprojām pastāv dažādi ierobežojumi, 70 procenti aptaujāto apgalvo, ka sagaida izmaiņas ceļošanas paradumos 2022. gadā. 34 procenti starptautisko respondentu paredz, ka nākamajos gados vairāk tērēs atpūtas ceļojumiem, salīdzinot ar laiku pirms pandēmijas.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.05.2022 - 27.05.2022 Koknesē modina Samu un atklāj sezonu Aizkraukles novada TIC
Maija vidū Koknesē svin gadskārtējos Sama modināšanas svētkus. Daudziem rodas jautājums, kā var pamodināt dižo Daugavas iemītnieku, galveno | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.05.2022 - 31.05.2022 "Carnival Youth" koncerts Balvos Balvu TIC
"Carnival Youth" koncerts Balvos | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.05.2022 - 28.05.2022 Piedāvājums skolēniem Bauskas novadā Bauskas TIC
Idejas, kur doties ar klasi - piedzīvot, darboties, uzzināt, degustēt! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.04.2022 - 26.05.2022 Dzīvās džeza mūzikas vakari! Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
Katru ceturtdienu no plkst. 20:00 – 22:00 gaidīsim ciemos ikvienu uz dzīvās džeza mūzikas vakariem viesnīcas Lobby bārā! Ieeja: bez maksas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.36349392sec.