Podkāstā skaidro par valdības komunikāciju pandēmijas laikā

Nenoliedzami, pandēmijas laikā milzīga nozīme ir komunikācijai. Katru dienu mainās apstākļi un tiek pieņemti nopietni lēmumi valdības līmenī un sabiedrība gaida kvalitatīvu skaidrojumu, lai veidojas izpratne par reālo situāciju.

Kādā virzienā šajos apstākļos strādā valdība komunikācijas sfērā un cik šī komunikācija ir pareizi virzīta, skaidro Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības prodekāne, Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus un Latvijas Komunikācijas asociācijas prezidente, Komunikācijas aģentūras Edelman Affiliate Biznesa attīstības direktore Ieva Stūre.

Podkāsta ieraksts pieejams ikvienam interesentam Turības Biznesa inkubatora Facebook lapā.

„Pandēmija pēc būtības ir krīzes situācija, kurā sabiedrība meklē informāciju, it sevišķi jautājumos, kas tai nav skaidri. Cilvēki vienmēr ir negatīvāki pret to, kas viņiem ir neskaidrs, tāpēc pandēmijas laikā ir tik būtiska regulāra, skaidrojoša un faktos balstīta komunikācija, tādejādi gan paaugstinot cilvēku uzticību un lojalitāti, gan paaugstinot medijpratību – spēju izšķirt, kas ir faktos un datos balstīta informācija, bet kas ir tikai kādas personas subjektīvs viedoklis”, norāda Jana Bunkus.

Ieva Stūre atzīst: „Mēs gribam vieglas atbildes, gribam izlasīt tikai virsrakstu, neiedziļinoties pēc būtības saturā. Pandēmijas laiks lieliski parāda, cik svarīga ir pārdomāti virzīta komunikācija, no vienas puses, un, no otras puses, būtiski ir izprast, ka nav viena pareiza atbilde, vienmēr ir vidusceļš. Iedziļinoties saturā, mēs to saprotam.”

Pilnu podkāsta ierakstu un vairāk informācijas ar ekspertu viedokļiem par jauno nodokļu reformu un tās ietekmi uzņēmējdarbības vidē, kā arī valstī kopumā, variet atrast šeit: Facebook

Podkāsts “Eksperts tuvplānā” radīts, lai sniegtu atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, kā arī palīdzētu ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem pielāgoties pandēmijas radītajiem apstākļiem. Tā piektajā epizodē iespējams noskaidrot, ar kādiem paņēmieniem un darbībām uzsākt savu biznesu, un kas jāņem vērā, veidojot sava uzņēmuma darbības efektivitātes stratēģiju.

Cikla “Eksperts tuvplānā” ietvaros iespējams saņemt sertificētu personības izaugsmes treneru, biznesa kouču, dažādu nozaru lielāko uzņēmumu vadītāju, mārketinga ekspertu, nevalstisko organizāciju vadītāju un personāla atlases speciālistu padomus un ieteikumus, kā organizēt savu un komandas darbu pandēmijas apstākļos. Podkāstu ciklu organizē Turības Mentoru asociācija, kas apvieno virkni pieredzējušus uzņēmējus un dažādu nozaru ekspertus, kuri gatavi dalīties pieredzē, sadarbībā ar biznesa inkubatoru. Podkāstu ierakstus aicināts noklausīties ikviens interesents.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis  ATTA Centre
Režisore, skatuves dīva Rēzija Kalniņa un virtuozais ģitārists Kaspars Zemītis satiekas mūzikas un dzejas programmā “Brīdis pēc vakariņām”. | Skatīt vairāk
Latvija 25 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.05.2022 - 31.05.2022 "Carnival Youth" koncerts Balvos Balvu TIC
"Carnival Youth" koncerts Balvos | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.05.2022 - 31.05.2022 Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē Aizkraukles novada TIC
28. maijā Aizkrauklē norisināsies ūdens tūrisma sezonas atklāšanas pasākums – “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” Ar šo atklāsim | Skatīt vairāk
Ilgtspējīgs tūrisms = jēgpilna ceļošana Biznesa augstskola Turība
ALTA prezidents Ēriks Lingebērziņš par jēgpilnu ceļošanu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.418185sec.