Travelnews.lv redaktore: «Balttour» nav tikai atlaižu un dāvaniņu medības [1]

Pirms vairākiem gadiem, kad došanās uz tūrisma izstādēm un dažādiem semināriem ne tikai Baltijā, bet arī citur pasaulē bija ikdiena un sāka jau mazliet apnikt, vienu brīdi gribējās mest visu pie malas – sak’, visu taču tāpat ir iespējams atrast internetā. Bet šogad pār mani valda pilnīgi citas sajūtas – ļoti, ļoti vēlos aiziet uz “Balttour”!

Ceļotājam parastajam visbiežāk šādi tūrisma gadatirgi ir iespēja nogaršot kādu jaunu produktu, tikt pie interesantiem materiāliem un dāvanām. Bet profesionāļiem – tā ir iespēja satikties, izrunāt aktualitātes, noslēgt sadarbības līgumus, uzzināt jaunumus.

Šogad vairāk nekā jebkad gribas vienkārši satikties un uzzināt jaunumus! Jā, ir pabūt dažās infotūrēs, ir mazliet paceļots, taču tā sajūta, ka pasaule ir vaļā un aktīvā dzīve atgriezusies, vēl nav. Nav vēl sanācis izjust arī to, ka klienti aktīvi nāk uz biroju. Pandēmijas cietslēdzes un mājsēdes ir ieviesušas ne vienu vien korekciju cilvēku ikdienas gājumos, un vēl joprojām tikšanās dzīvajā, pie kafijas tases, notiek daudz retāk, nekā, piemēram 2019. gadā.

Arī ceļojumu jomā ir sajūta, ka esmu kaut ko palaidusi garām, kaut ko vairs nezinu, neizprotu jaunākās tendences. Jo izmaiņas tūrisma sektoru teju ikkatrā valstī ir skārušas visus. Vai kāda sen zināma viesnīca vēl strādā un arī tikpat labi, kā iepriekš? Vai transporta kompānijas vēl sniedz pakalpojumus? Vai iemīļotie restorāni un krodziņi vēl darbojas? Šādu jautājumu ir tūkstošiem. Teiksiet – visu var atrast internetā? Jā, var, bet.. bet ne visam var ticēt, un atlasīt informācijas graudus no sēnalām dažkārt ir ļoti grūti. Bet izstādē katrā stendā būs profesionālis, kurš varēs pastāstīt to, ka vēl ir, un kas ir tapis jauns!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Ollijs 02/13/2023 11:30 Precīzi!

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.03.2023 - 31.03.2023 Tiekamies Melngalvju namā! Melngalvju nams
No otrdienas līdz svētdienai. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.03.2023 - 31.03.2023 Bauskas novads brīvdienās - SPA un labjūte Bauskas TIC
Ieskaties Bauskas novada SPA un labjūtes piedāvājumā - pirtis un pirts rituāli, kubli, džakuzi, un vēl! | Skatīt vairāk
Viskija meistarklase 13.04. Whitehouse
Viskija meistarklase un degustācija "Skotijas viskija reģionālie stili" kopā ar viskijzini Oskaru Vārenbergu Whitehouse restorānā. | Skatīt vairāk
no 90 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.03.2023 - 04.04.2023 Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs! Tukuma TIC
Tukuma Digitālais Inovāciju Centrs sākumā piedāvās sešus pamata pulciņus Tukuma jauniešiem: 3D modelēšanu, elektroniku, spēļu izstrādi, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35312486sec.