Aivars Mackevičs: iesaku par «Rīgas Satiksme» autostāvvietām nemaksāt pēc pilnas programmas

Aivars Mackevičs, BalticTravelnews.com direktors: Rīgas viesiem, kuri ierodas galvaspilsētā ar savu spēkratu, kas nav elektromobilis, ir jārēķinās, ka Vecrīgas tuvumā būs jāmaksā barga nauda par vāģa autostāvvietu. Piemēram, «Rīgas Satiksme» A zonā pieprasa 2,50 eiro par pirmo stundu, bet katra nākošā stunda ir jau 3,00 eiro.

Dažreiz ir situācijas, kad vāģis «Rīgas Satiksme» autostāvvietā jāatstāj uz visu dienu. Tad šādās situācijās lētākais matemātiskais variants ir soda saņemšana, kas maksimālajā variantā ir 20,50 eiro, bet ja saņemto soda kvīti nomaksā «Rīgas Satiksme» maksas automātā līdz noteiktam termiņam, tad tikai 16,40 eiro.

Ja kāds vēlas samaksāt par «Rīgas Satiksme» autostāvvietas visas dienas limitu A zonā (8:00-20:00), tad būs jāšķiras no 35,50 eiro. No matemātikas un nauda resursu viedokļa šādās situācijās, kad ir paredzēts atstāt auto A zonā vairāk par 6 stundām, tad lētākais variants ir soda kvīts apmaksa. Žēl, ka «Rīgas Satiksme» nepiedāvā autostāvvietas dienas tarifu, kas varētu būt robežās no 20 līdz 25 eiro.

Svarīgi ir ievērot, ka sodīto auto vairs nedrīkst pārvietot, jo pretējā gadījumā tiks izrakstīts vēl viens sods.
Protams, ka te ir darīšana arī ar morālo aspektu, ja automašīna ir atpazīstama un identificējama ar saimnieku, tad kolēģu aizrādījumi var kaitēt reputācijai, bet citādi… bizness ir bizness!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā Preiļu novada TIC
Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par | Skatīt vairāk
Latvija
Pēterdienu gaidot Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena. | Skatīt vairāk
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā". | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 12.07.2025 Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.98011684sec.