Izraēla atsakās no sejas maskām publiskās ārtelpās [2]

Kopš 2021. gada 18. aprīļa Izraēlā cilvēkiem vairs nav jāvalkā sejas maskas publiskās vietās ārpus telpām. Pagaidām vēl maskas jānēsā iekštelpās, bet, visdrīzāk, šī prasība dažu mēnešu laikā var tikt atcelta.

18. aprīlis kļuva arī par dienu, kad lielākajā daļā skolu pulcējās klases mācībām, turklāt pilnā sastāvā, nevis nelielās grupās. Taču arī skolās sejas maksas ir obligātas.

Izraēla ir absolūta līdere pasaulē vakcinācijas jomā. Vismaz vienu Covid-19 devu saņēmuši jau 5,3 miljoni cilvēku, un gandrīz pieci miljoni saņēmuši abas devas. Taču vēl esot pāragri runāt par kolektīvo imunitāti, jo apmēram miljons Izraēlas iedzīvotāju, kas vecāki par 16 gadiem, savu Covid-19 vakcīnu vēl nav saņēmuši.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Skolnieciņš no sidrabbirzs 04/20/2021 08:10 [Komentāra 2. daļa] Sīkāku informāciju par vakcinācijas norisi Latvijas Republikas teritorijā var izlasīt Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā: spkc.gov.lv/lv/jaunums/liela-m meroga-vakcinacijas-centri-gat avi-darbam. Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem plaši pieejama ir tikai VAXZEVRIA vakcīna, kuru ir izstrādājusi britu-zviedru daudznacionālā farmācijas un biotehnoloģijas līdere AstraZeneca sadarbojoties ar slaveno Oksfordas Universitāti. Šī vakcīna ir droša, laba un ērta. Imunitāte izveidojas triju nedēļu laikā kopš pirmās potes saņemšanas. Otro poti ir jāsaņem divu mēnešu laikā, lai šī vakcīna sasniegtu savu maksimālo efektivitāti. Šī mūsdienīgā un efektīvā vakcīna palīdzēs mūsu tautai un valstij uzveikt neganto kovid-19 (covid-19) sērgu. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

2 Skolnieciņš no sidrabbirzs 04/20/2021 08:10 [Komentāra 3. daļa] Pasargāsim sevi, savus tuvos un mīļos! Vakcinēsimies! Uzticamu un pārbaudītu informāciju par vakcinācijas procesu Eiropas Savienības dalībvalstīs var lasīt šeit: vaccination-info.eu/en/covid-1 19/covid-19-facts. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.84359193sec.