Šveice atceļ ieceļošanas aizliegumu vakcinētiem trešo valstu valstspiederīgajiem

Šveices valdība ir atklājusi savus plānus atvieglot ieceļošanas ierobežojumus trešo valstu valstspiederīgajiem, kuri vēlas ieceļot valstī.

Saskaņā ar Federālās padomes teikto, tika apstiprināts, ka no 28.jūnija ceļotājiem no trešām valstīm, kuri var pierādīt, ka ir vakcinēti pret Covid-19, vairs netiks piemēroti iebraukšanas ierobežojumi.

Kopš 2020.gada 19. jūnija trešo valstu valstspiederīgajiem tika piemēroti stingri ieceļošanas ierobežojumi, lai apturētu Covid-19 infekcijas izplatīšanos. Bet kopš tā laika Federālā padome ir pastāvīgi atvieglojusi šos ierobežojumus.

Turklāt, ņemot vērā koronavīrusa situācijas uzlabošanos un ātru vakcinācijas tempu, Šveices Federālā padome arī ierosināja ievērojami atvieglot robežas ierobežojumus, kas ir noteikti ceļotājiem no Šengenas zonas valstīm. Tas nozīmē, ka visām personām, kuras ieceļo Šveicē no Šengenas zonas valstīm vairs nevajadzēs pašizolēties.

Prasība uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu būs obligāta tikai tām personām, kuras vēl nav vakcinētas, vai tām, kuras ir vakcinētas ar vakcīnu, ko Šveices iestādes nav apstiprinājušas.

Tomēr Šveices valdības iestādes ir nolēmušas piemērot veselības aizsardzības pasākumus ieceļotājiem no valstīm, kurās ir Covid-19 vīrusa paveidi. Šveices sarakstā šīs valstis ir: Brazīlija, Kanāda, Indija, Nepāla, Dienvidāfrika un Apvienotā karaliste.

Tomēr personām, kas ierodas no Lielbritānijas un Kanādas vai jebkuras citas iepriekš minētās valsts, būs atļauts neveikt testu un neievērot karantīnu, ja vien šie ceļotāji būs vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19.


SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41343594sec.