Helsinku restorānu biznesa pārstāvji sūdzas par zaudējumiem un kritizē valdību

Somijas galvaspilsētas Helsinku restorānu īpašniekiem pandēmija un tās ierobežojumi bija un vēl joprojām ir liels izaicinājums. Desmitiem restorānu jau ir bankrotējuši vai vienkārši aizvēruši durvis, bet pārējie knapi savelk galus kopā.

Ēdināšanas biznesa pārstāvji pauduši, ka gadījumā, ja spēs tomēr izturēt šo laiku, tad paies gadi, lai spētu nosegt pandēmijas laikā radušos zaudējumus.

Restorānu īpašnieki kritizē arī valdības lēmumus, it īpaši norādot uz to, ka par gaidāmajiem ierobežojumiem ir bijis jābrīdina laikus, nevis dažas dienas iepriekš. Tas rada milzu zaudējumus uzņēmumiem.

No pandēmijas radītajiem ierobežojumiem cieš ne tikai ēdinātāji, bet arī naktsmītnes, izklaides un kultūras industrija. Un pat tad, kad visi ierobežojumi tiks atcelti, paies krietns laiks, lai atjaunotu pieprasījumu pēc pakalpojumiem.

Šobrīd Helsinkos restorāni drīkst strādāt līdz plkst .18. Iespējams, jau pēc nedēļas Somijas valdība varētu ļaut pagarināt darbalaiku līdz plkst. 21.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 11.jūlijā būs laikmetīgās mākslas izstāde Liepājas reģiona TIB
11. jūlijā plkst. 18.00 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē atklās mākslas izstādi “Nenorunāta smilšaina tikšanās II”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.06.2025 - 12.07.2025 Jūras svētki Liepājā Liepājas reģiona TIB
Svētku apmeklētāji aicināti ienirt muzikālos, radošos un brīnumu pilnos viļņos, kas piedāvās daudzveidīgas muzikālās programmas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.4253602sec.