Krieviju pamet vēl divas starptautiskās viesnīcu ķēdes

Par aiziešanu no Krievijas tirgus paziņojušas divas starptautiskās viesnīcu ķēdes – “Holiday Inn” un “Crowne Plaza”, kas pieder britu kompānijai “InterContinental Hotels Group” (IHG).

IHG jau apturējusi investīcijas Krievijā kopš 2022. gada februāra, bet šobrīd tiek meklēts pircējs, kas iegādātos šo viesnīcu biznesu.

IHG viesnīcas bija Krievijas TOP3 starptautisko ķēžu naktsmītņu ziņā. Kopumā Krievijā grupai pieder 29 viesnīcas, kuru kopējais istabiņu skaits ir 6 600. Pēc “Forbes” informācijas, 2018. gadā IHG Krievijas tirgū vien nopelnīja 124 miljonus ASV dolāru.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latvijas viesnīcas un muižas  Estravel Latvia
Neļaujiet vasarai aiziet gar degunu! Baudiet SPA, dabu un piedzīvojumus īsajās ģimenes brīvdienās tepat Latvijā! | Skatīt vairāk
no 95 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2025 - 14.07.2025 Atpūtas ceļojumi uz Bodrumu Atlantic Travel
Arin Resort (5) – viesnīca gleznainā kūrortā ar "Ultra viss iekļauts" apkalpošanu. Pieejama dzīva mūzika, animācija, sporta aktivitātes – viss | Skatīt vairāk
no 833 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.48677993sec.