Bali viesnīcā atrod mirušus divus kailus tūristus

2023. gada maija sākumā Indonēzijas tūristu pērlē Bali kādā viesnīcā atrasti divi miruši tūristi, kuri bijuši kaili. Pagaidām nav skaidrs, vai vīrietis un sieviete izdarījuši pašnāvību, vai arī noslepkavoti.

Mīklainā nāve notikusi rosīgajā maija brīvdienu laikā, kad salu pārpludina tūristi. Upuri ir 25 gadus vecs vīrietis no Dienvidķīnas Guansji Džuanas autonomā apgabala, bet sieviete – 22 gadus jauna dāma no Austrumķīnas Dzjansji provinces,

Kāds viesis ziņojis viesnīcas darbiniekiem, ka 1. maija rītā ap plkst. 6.34 dzirdējis saucienus pēc palīdzības. Vēlāk vīrietis atrasts viesnīcas koridorā ar brūcēm uz kakla un kreisās kājas, bet sievieti atrada numura vannasistabā ar brūci kaklā.

Viesnīcas istabu rezervēja vīrietis, kurš reģistrējās 30. aprīlī ap plkst. 20., dāma ieradās vēlāk, un abi naktī pasūtīja ēdienu uz viesnīcas istabiņu.

Zīmīgi, ka vēl 28. aprīlī Ķīnas ģenerālkonsulāts Denpasarā aicināja tūristus, kas dodas uz Bali maija brīvdienās, pievērst uzmanību savai drošībai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.10.2023 - 10.10.2023 Atpūta visai ģimenei Bellevue Park Hotel Riga
Rezervē īpašo piedāvājumu jau tagad | Skatīt vairāk
Skolēnu Rudens brīvdienas. Ēģipte Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu | Skatīt vairāk
no 845 EUR
Dienas nometne un aktivitātes ģimenēm! Valmieras TIC
30. septembrī no plkst. 10.00 Valmieras Viestura vidusskolā notiks Mamanet dienas nometne un dažādas sportiskas un izglītojošas aktivitātes visai | Skatīt vairāk
Liepājas Restorānu nedēļa Liepājas reģiona TIB
Liepājas restorānu nedēļa norisināsies no 9. līdz 15. oktobrim un tās laikā 28 Liepājas ēdināšanas uzņēmumi viesiem piedāvās īpašas | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.74872398sec.