Čehijā ierobežos Airbnb stila naktsmītnes

Čehija ir kļuvusi par valsti, kas cīnās ar virstūrismu. Viens no cīņas paņēmieniem būs ierobežojumi Airbnb stila naktsmītnēm, vēsta “Euronews”.

Sekojot Londonas, Dublinas, Amsterdamas un Parīzes piemēriem, arī Prāgā ierobežos īstermiņa tūristu mītņu skaitu, nodrošinot nekustamo īpašumu cenu pazemināšanos. Īpašumu saimniekiem būs jāreģistrē naktsmītnes un informācija par viesiem, izmantojot jaunu platformu “eTurista”. Jaunie noteikumi stāsies spēkā 2025. gada jūlijā.

Tiek lēsts, ka apartamentu izīrētāji neziņo par 40-70% uzturēšanās gadījumu, kas nodokļos radot zaudējumu ap 32 miljoniem eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 05.07.2025 Melnkalne par izdevīgu cenu! Latvia Tours
Nesteidzīgas pastaigas gar jūru, kalnu pārgājieni ar elpu aizraujošiem skatiem un saulrieti, kas paliek atmiņā – Melnkalne ir ideāla vieta atpūtai! | Skatīt vairāk
no 469.00 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 07.07.2025 🌴 Šrilanka: tur, kur saule nekad neapnīk! Atlantic Travel
Tiešais reiss no Rīgas uz 9 vai 12 naktīm | Skatīt vairāk
no 1425 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.42756796sec.