Iepirkšanas festivālā radīs pašu garāko saldējumu pasaulē

Pirmajā Baltijas valstīs iepirkšanas festivāla „Akropolis Kaunas Grand Shopping Festival 2010” ietvaros, kurš notiks no 9. jūlija līdz 11. jūlijam Lietuvas pilsētā Kauņā, saldējuma ražotājs „Soprano” radīs pašu garāko saldējumu pasaulē, kurš sastāvēs no 17 tūkstošiem saldējuma „Soprano” porcijām. ‘

Paša garāka salduma ražošanai tiks patērēti vairāki simti kilogrammi zemeņu un vaniļas saldējuma.

„10. jūlijā plkst. 16:00 tiks fiksēts rekords, pēc kā saldējums tiks izdalīts iepirkšanas festivāla apmeklētājiem”, - saka italiešu kompānijas „Soprano” Kauņas filiāla direktore Daira Rupšiene.

Tajā pašā laikā pie kafejnīcas „Soprano ledai” notiks pirmais Latvijas čempionāts saldējuma ešanai, kā laikā dalībnieki centīsies pārspēt pasaules rekordu saldējuma ēšanai par 30 sekundēm. „Šobrīd rekords ir 342 grammi par pusminūti. Domāju, ka pārspēt šo rekordu dalībniekiem pietiks spēku”, - saka D. Rupšiene. Čempionātā var piedalīties ikviens. Galvenā balva – tiesības brīvi visu gadu baudīt „Soprano” produkciju.

Šī gada jūlijā Baltijas valstu lielākais tirdzniecības un izklaides centrs „Akropolis Kaunas” (Lietuvā, Kauņā) uzsāks jaunu tradīciju: pirmo reizi Baltijas valstīs notiks starptautiskais iepirkšanās festivāls „Akropolis Kaunas Grand Shopping Festival 2010”! Festivāls risināsies no 9. līdz 11. jūlijam.

„Visā pasaulē tradicionāli notiek šopinga festivāli, bet Baltijas valstis līdz šim bija izņēmums. Tā kā mēs esam lielākais tirdzniecības un izklaides centrs šajā reģionā, nolēmām likt pamatus jaunai tradīcijai un turpmāk katru gadu Kauņā organizēt īstu iepirkšanās jeb „šopinga” festivālu visiem interesentiem no Baltijas valstīm, Polijas, Kaļiņingradas un Baltkrievijas. Kauņa ģeogrāfiskā ziņā atrodas ideālā vietā – no daudzām Latvijas, Baltkrievijas, Polijas, Krievijas (Kaļiņingradas un Pleskavas apgabalu) pilsētām mūs šķir ne vairāk kā 300 kilometru.

Galvenais iepirkšanās festivāla mērķis ir piesaistīt „šopotājus” no visas Austrumeiropas, reprezentēt Kauņu kā līdzvērtīgu alternatīvu Eiropas modes galvaspilsētām, kā arī atdzīvināt iekšzemes tūrismu,” stāsta tirdzniecības un izklaides centra „Akropolis Kaunas” pārvaldnieks Vladimirs Konoņenka. Viņš sola, ka „Akropolis Kaunas” apmeklētājiem tiks piedāvātas neredzēti lielas atlaides visdažādākajām precēm, kā arī daudzveidīgas izklaides iespējas.

Festivālā piedalīsies vairāk nekā 300 kompānijas no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Izraēlas, Vācijas, Čehijas u.c., kuru darbības sfēras ir mode, stils, skaistumkopšana, pārtikas preces, dažādi pakalpojumi, tūrisms, kultūra, sports, veselība, preces mājai un dārzam. Festivāla „Akropolis Kaunas Grand Shopping Festival 2010” laikā visos „Akropolis Kaunas” veikalos trīs dienas visām precēm būs atlaides no 30 līdz pat 90 procentiem. Šajās dienās tiks nodrošināta apkalpošana arī krievu un angļu valodā.

Festivālam „Akropolis Kaunas Grand Shopping Festival 2010” būs svarīga loma gan iekšzemes tūrisma, gan visas tūrisma industrijas veicināšanā, jo ievērojamās atlaides pievērsīs gan ārzemju, gan vietējo iepirkšanās mīļotāju uzmanību. Savukārt uzņēmumiem, kas piedalīsies festivālā, būs iespēja popularizēt savas kompānijas vārdu starptautiskajā tirgū un ievērojami palielināt pārdošanas apjomus. Lai pievērstu citzemju interesentu uzmanību, „Akropolis Kaunas” veiks reklāmas un publicitātes aktivitātes arī vispasaules tīmekļa „ grandos” – Facebook, YouTube, Twitter.

Festivāla „Akropolis Kaunas Grand Shopping Festival 2010” programmā: neredzēti lielas atlaides, modes skates, stilistu konsultācijas, bezmaksas skaistumkopšanas procedūras, jaunu produktu prezentācijas, dažādas spēles un konkursi, mākslinieku uzstāšanās, dažādu preču izsoles.

Tirdzniecības un izklaides centrs „Akropolis Kaunas” ir viens no lielākajiem Austrumeiropā un lielākais Baltijas valstīs. Tas atzīts par vienu no skaistākajiem tirdzniecības un izklaides centriem Eiropā. Katru dienu to apmeklē vairāk nekā 40000 cilvēku, mēnesī – no 1,2 līdz diviem miljoniem cilvēku. Tā platība ir 80000 m², kur ir ne tikai vairāki simti veikalu (tostarp daudz pazīstamu zīmolu pārstāvji), bet arī restorāni, boulinga zāle, kinoteātri, naktsklubs, skaistumkopšanas saloni un pat ledus arēna un alus brūzis! Vesela ieliņa atvēlēta bērniem paredzētajām precēm. Stāvvietā paredzēta vieta 2400 automašīnām.

„Akropolis Kaunas” mēdz dēvēt par Lietuvas tirdzniecības un izklaides galvaspilsētu. Kādreiz šajā vietā slējās vecā Kaunas manufaktūra. Tās senie ķieģeļu korpusi efektīgi apvienoti ar modernām arhitektūras formām no stikla un betona. Saglabājusies arī centrālā fabrikas ieliņa, kas tagad pārvērsta par galveno tūristu promenādi, kuras malas ir desmitiem vilinošu veikaliņu. „Akropolis Kaunas” – visplašākā izvēle Baltijas valstīs un Austrumeiropā!

Vairāk informācijas:

Ķestutis Isakas, tirdzniecības un izklaides centra „Akropolis Kaunas” mārketinga vadītājs, tālr.: +370658 87990

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Uzņēmumi


Krāslavas TIC
,


Interlux Travel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41173196sec.