Uzzini, no kurām valstīm Igaunijā visvairāk iebrauc Covid-19 pozitīvie ceļotāji [3]

2021. gada februārī ceļotājiem, kuri Igaunijā atgriezās no Āfrikas valstīm, procentuāli biežāk tika atklāts Covid-19, nekā atbraucējiem no citām valstīm, vēsta Postimees.

Pēc Synlab informācijas, kas aktualizēta 2021. gada 26. februārī, 21 no Tanzānijas iebraukušam ceļotājam tests ir bijis pozitīvs, kas veido 9% no visiem, kas atgriezušies no šīs valsts. Vēl bīstamāks rādītājs ir iebraucējiem no Nigērijas – tests bijis pozitīvs septiņiem, kas veido 15% Nigērijas iebraucēju Igaunijā.

Tāpat pozitīvs testa rezultāts bijis septiņiem iebraucējiem no Ēģiptes, kas veido 5% no Ēgiptes apceļotājiem, kas atgriezās Igaunijā. Tāpat vidēji 5% no iebraucējiem no Apvienotajiem Arābu Emirātiem bijuši pozitīvi koronavīrusa testi.

Gadījumi no Tanzānijas ir saistīti ar ceļojošajiem Igaunijas pilsoņiem, savukārt Nigērija – tie ir dara darīšanās Igaunijā ieradušies ārzemnieki. Postimees norāda, ka Tanzānijā jau sen neatzīst koronavīrusu un neveic testus – pēdējais esot ticis veikts 2020. gada maijā, un tad valstī arī reģistrēts pēdējais nāves gadījums no Covid-19. Ierobežojumi šajā valstī praktiski nepastāv, un robežas ir atvērtas visiem ceļotājiem.

Iebraucējiem no Eiropas valstīm Covid-19 pozitīvo restu skaits ir krietni mazāks. Positmees vēsta, ka februārī reģistrēti 11 pozitīvi testi (2%) no Baltkrievijas ieceļotājiem, 20 – no Vācijas (1%), 59 no Zviedrijas (2%) un 16 no Spānijas (1%). Augsts ir līmenis iebraucējiem no Somijas  - 53 ,kas ir 5%.

2021. gada janvārī 1,9% no ielidojušajiem Tallinas lidostā testa rezultāti bija pozitīvi, bet kopējais robežas šķērsojušo īpatsvars ar pozitīvu testu – 2,5%.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Skolnieciņš 03/01/2021 08:19 (Komentāra 3. daļa) Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #sidrabbirzs

2 Skolnieciņš 03/01/2021 08:18 (Komentāra 2. daļa) Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas.

3 Skolnieciņš 03/01/2021 08:17 Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. (Komentāra 1. daļa)

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48082709sec.