Igaunijas populārākais kūrorts nespēj aizsniegties līdz Zilajam karogam

2024. gadā Igaunijā Zilais karogs plīvo tikai divās pludmalēs – Piritā un Pikakari Tallinā. Pērnavai līdz Zilajam karogam mazliet pietrūkst, vēsta Err.ee.

Lai arī Pērnavā pludmales ir tīras un ūdens kvalitāte ir laba, taču pēdējo gadu monitoringa rezultāti liecina, ka vēl nedaudz pietrūkst līdz Zilajam karogam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Silts ēdiens, auksts dzēriens un skats! Burzma
Garšu un notikumu telpa Burzma-ēdienu halle Rīgā ar terasi. Brokastis, pusdienu piedāvājums, kafija, dzērieni, vakariņas baudīšanai restorānā vai . | Skatīt vairāk
Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā! Tallink Hotel Riga
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu! | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.54487514sec.