Daugavpils pusē piedāvā unikālu, nestandarta naktsmītni dzelzceļa kravas vagonos

Emocijas gūtās atvaļinājuma laikā ir atkarīgas ne tikai no apmeklētās valsts un apskates objektiem. Kopējo ceļojuma noskaņu lielā mērā nosaka naktsmītne. Ja tā ir ērta, mājīga un unikāla, tad tūrists noteikti būs apmierināts ar visu savu atpūtu.

Pasaulē, arī Latvijā, lielu popularitāti gūst tieši nestandarta naktsmītnes. Viena no tādām atrodas Latgalē, Špoģu ciemā - atpūtas bāzē “Virogna”, kur viesiem tiek piedāvāta unikāla iespēja palikt pa nakti dzelzceļa kravas vagonos.  

Plašajā atpūtas bāzes teritorijā, priežu mežā, ir noslēpti 2 dzelzceļa vagoni, kas pārtapa par ērmīgām naktsmājām tūristiem un vietējiem atpūtniekiem.  Neskatoties uz to, ka vagona garums ir tikai 15 metri, numuri ir iekārtoti tā, lai viesi nemaz nejūtas “šauri”. Vagonos ir visas civilizācijas priekšrocības, tostarp virtuve, tualete un bezmaksas bezvadu internets. Vienā vagonā ir iespējams izmitināt 2 personas, bet otrajā 4 - ideāls variants lielai ģimenei.

Bērni var spēlēties uz platformas, citiem vārdiem sakot, terasē starp vagoniem, vai aizskriet līdz labiekārtotam rotaļu laukumam.  Vasaras karstajās dienās var atveldzēties ezerā un izbaudīt laiku, vizinoties ar katamarānu vai laivu. Teritorijā ir iespēja patstāvīgi pagatavot šasliku vai arī papusdienot kafejnīcas terasē ar skatu uz ezeru. SPA procedūru cienītājiem ir iespēja rezervēt pirts apmeklējumu vai baudīt relaksējošu masāžu – tas viss patiks cilvēkiem, kuri vēlas uz laiku pamest rosīgo pilsētu un baudīt mieru un lauku klusumu ekoloģiski tīrā vidē.

Ik pa laikam garām kursē vilcieni, taču tas nerada neērtības un netraucē atpūsties, drīzāk otrādi: tas jūs noskaņo romantikai un sapņiem par nākotnes ceļojumiem, kā arī ļauj saprast, ka dzīve ir bezgalīga kustība uz priekšu.

Atpūtas bāze “Virogna” - Vīrogna, Višķu pagasts, Daugavpils novads, GPS: 56.0938716 , 26.759011999999984, tālrunis +371 29532939, +371 29532933.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Smukums Tukuma apkārtnes dārzos. Tukuma TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 10.07.2025 "Rožlejas – vīns ar dvēseli" Rēzeknes pilsētas TIC
Baudi vīnu, māksliniecisku vidi un sarunas, kas paliek atmiņā. Degustē, iedvesmojies un paņem līdzi garšu mājās! | Skatīt vairāk
Iegūsti padziļinātas zināšanas viesmīlībā! Biznesa augstskola Turība
Turība piedāvā studiju programmu “Viesnīcu pakalpojumu organizators”, kur nepieciešamās zināšanas var iegūt īsā laikā - tikai 2,3 gados! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.06.2025 - 12.07.2025  "Īsa pamācība mīlēšnā" Tukuma TIC
Jaunpils parka estrādē skatītājiem būs iespēja baudīt teatrālu, dzīvespriecīgu un labdabīgi ironisku uzvedumu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.5624001sec.