Aicinām atzīmēt Meteņus ar pārgājienu uz «Vīnkalniem»!

Meteņi ir laiks starp ziemas un pavasara saulgriežiem, kas atgādina par gaismas atgriešanos un pavasara tuvošanos. 11. februārī plkst. 10.30 aicinām šos gadskārtu svētkus atzīmēt ar kopīgu pārgājienu, kas pa meža takām un lauku ceļiem vedīs no Valmieras uz piemājas saimniecību “Vīnkalni”, kurā saimnieko Žentiņu ģimene.

Aptuveni 14 km garā pārgājiena laikā dosimies gar ziemīgo Gauju, pabūsim Pekas pilskalnā, kur mūs sagaidīs Uldis Žentiņš, uzzināsim dažādus stāstus par apkārtnes lietām un vietām. Savukārt pārgājiena noslēgumā pie ugunskura kopā ar “Vīnkalnu” saimnieci Zandu Žentiņu kopīgi izzināsim Meteņu tradīcijas. Tāpat ciemošanās laikā “Vīnkalnos” neizpaliks garda, uz ugunskura vārīta zupa.

Maršruts būs lineārs. Dalībnieki, kuri uz pārgājienu plāno ierasties ar auto, plkst. 9.15 aicināti ierasties noslēguma punktā – saimniecībā “Vīnkalni” Kauguru pagastā, lai pēc tam organizēti ar sabiedrisko autobusu kopīgi dotos uz maršruta sākuma punktu Valmierā. Dalībnieki, kuri uz pārgājienu dosies kājām, aicināti tikties pārgājiena sākumpunktā Valmierā, kas tiks precizēts piesakoties.

Aicinām līdzi ņemt kādu Meteņu dziesmu vai rotaļu, saģērbties atbilstoši laikapstākļiem un nest sevī prieku, jo Meteņos bez tā neiztikt!

Pārgājiena dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc savu dalību aicinām pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 26332213, rakstot uz e-pastu [email protected] vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1). Pārgājiena dalības maksa ir 5 EUR (pirmsskolas vecuma bērniem dalība pasākumā ir bez maksas).

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie fotoattēli un video var tikt izmantoti, lai atspoguļotu pārgājiena norisi un popularizētu Valmieras novadu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 12.07.2025 Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk
Latvija
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls. | Skatīt vairāk
Skati maršrutu:Bauska-Brukna-Vecumnieki Bauskas TIC
Dodoties virzienā no Bauskas uz Vecumniekiem ir iespējams atklāt novada daudzveidību, pat neveltot ilgstošu laiku ceļā! | Skatīt vairāk
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.78386712sec.