Talsu ezera promenādē tapis unikāls iedzīvotāju radīts Ziemassvētku eglīšu parks

Šogad Talsu pilsētā sagādāts nebijis Ziemassvētku brīnums – iedzīvotāji ir izveidojuši īpašu Ziemassvētku eglīšu parku Talsu ezera promenādes apkārtnē. No 8. decembra līdz pat Zvaigznes dienai 6. janvārī Talsu pilsētā būs skatāms iedzīvotāju radošais lidojums –  vairāk nekā 30 īpaši dekorētas Ziemassvētku eglītes.

Talsu novada pašvaldība novembrī aicināja ikvienu novadnieku, kuru urda radošais nemiers – ģimenes, iestāžu un uzņēmumu kolektīvus un draugu kompānijas – piedalīties šajā akcijā un brīvi izpaust savu radošo garu. Katram interesentam bija iespēja pieteikties no finiera saplākšņa izgatavotai eglei 1,2, 1,5 un 2 metru augstumā, kuru izrotāt pēc saviem ieskatiem, lai tā Talsu ezera promenādes teritorijā radītu īpašu un siltu Ziemassvētku noskaņu. Eglītes šajā radošajā projektā tapušas daudzveidīgās tehnikās. Iedzīvotāju iztēlei nav bijis nekādu robežu, tāpēc Ziemassvētku eglīšu parks ir kļuvis par pārsteidzošu vizuālu brīnumu. Tās rotājušas bērnudārzi, skolas, iestādes un uzņēmumi, ģimenes ne tikai no Talsu pilsētas, bet arī no citām novada vietām, piemēram, no Mērsraga, Sabiles, Valdemārpils.

Šī iniciatīva ir svarīga ne tikai svētku noskaņas radīšanai pilsētā, bet arī vietējās kopienas stiprināšanai. Vēlme piedalīties eglīšu parka veidošanā ieguva lielu atsaucību – eglīšu sagataves tika aizrunātas nepilnas dienas laikā. Ikviens, kurš  piedalījies akcijā, ir daļa no kaut kā liela, kopīga un svarīga. Katrai izrotātajai eglītei ir norādīts arī tās autors.

Talsu novada pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju un pilsētas viesi doties uz Talsu ezera promenādi, lai aplūkotu gan tradicionāli, gan ekscentriski rotātas eglītes: tik atšķirīgas un dažādas kā Talsu brunča raksts.

Sakām lielu „paldies” par dalību akcijā Innai Freibergai, Sandrai Znotiņai, Larisai Dinsbergai, Sanitai Lagzdiņai, Emīlam Andersonam, Elīnai Siljevičai, Andrim Ieviņam, Ingunai Birgerei, Gatim un Paulai Cietvīriem, Gundaram Šmithenam, Elīnai Bēķei, Dārtai Dambergai, Linardam Āboltiņam, Priedeslaipu ģimenei un Ilzei Indriksonei ar draugiem un ģimeni.

Tāpat esam gandarīti par kolektīvu atsaucību un iesaisti. Pateicamies Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālei, Talsu 2. vidusskolas 2. c klasei, Upesgrīvas pamatskolai, Stendes pamatskolai, Talsu Valsts ģimnāzijas 2. c klasei, Talsu pamatskolas 1. b un 9. b klasei, Mērsraga vidusskolai, Ziedu bodei Mērsragā, Sabiles pirmsskolas izglītības iestādei (PII) „Vīnodziņa”, Talsu PII „Sprīdītis”, Talsu PII „Zvaninš”, Talsu PII „Saulīte”, Valdemārpils Jaunatnes iniciatīvu centram „Sava vieta”, Talsu novada Bērnu un jauniešu centram, Valdemārpils mazpulkam, Talsu Mākslas skolai un biedrībai „Talsu partnerība”.

Nāc, iedvesmojies svētkiem un dalies kopīgā priekā ar ģimeni un draugiem!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.07.2024 - 24.07.2024  "Padegas" aicina uz mājas kafejnīcu dienu Bauskas TIC
Saimniecība "Padegas" aicina uz mājas kafejnīcu dienām! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūties Junior Suite 304 ar skatu uz Domu Dome Hotel
Atpūties Junior Suite 304. 🗝️ ar vannu un skatu uz Doma katedrāli. ✨ | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.07.2024 - 23.07.2024 Atpūties aktīvi Zemgalē  Zemgales Tūrisma asociācija
Idejas aktīvās apūtas brīvdienām Zemgalē! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.07.2024 - 25.07.2024 Brunavas mālotava aicina! Bauskas TIC
Apmeklē "Brunavas mālotavu" mājas kafejnīcu dienu ietvaros! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Talsu novada TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::2.9190011sec.