8. jūnijs vēsturē: Ventspilī svinīgi atklāj Govju parādi

2002.gadā Ventspilī svinīgi tika atklāta Govju parāde un tās ir kļuvušas par šīs Kurzemes pilsētas neatņemamu sastāvdaļu.

2002. gadā Ventpilī norisinājās akcija "Cow Parade 2002" jeb Govju parāde, kas pasaulē vērtējams kā lielākais un veiksmīgākais publiskais mākslas pasākums. Toreiz par brīnišķīgiem mākslas darbiem tika pārvērstas 26 dabiska lieluma stiklašķiedras govis, kas pēcāk izsolītas labdarības izsolē. No šīs Govju parādes Ventspilī joprojām apskatāmi vairāki eksponāti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
U.Marhilēviča un G.Rača dziesmas SLAMPĒ Tukuma TIC
U.Marhilēviča un G.Rača dziesmu cikls "GAISMAS ATGRIEŠANĀS" Slampes Kultūras pilī 8.oktobrī 16:00. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.09.2023 - 05.10.2023 "Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei Biznesa augstskola Turība
Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens” | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.09.2023 - 04.10.2023 Brauc uz Aizkraukles novadu ar klasi! Aizkraukles novada TIC
Neatkarīgi no gadalaika, vecuma, laika apstākļiem vai citiem faktoriem – klases ekskursijas ir viens no gaidītākajiem mācību gada piedzīvojumiem | Skatīt vairāk
Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis Bauskas TIC
Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.60614014sec.