Ieplāno vasaru ar Latgales vēstniecību GORS

Ieplāno vasaru ar Latgales vēstniecību GORS

Latgales vēstniecība GORS aicina savus apmeklētājus ieplānot vasaru Rēzeknē un no 1. – 10. jūnijam dāvā atlaides visiem satikšanās festivāla #VASALIGORĀ koncertiem, tajos izskanēs - kamerorķestris “Kremerata Baltica” kopā ar vijolnieku Gidonu Krēmeru un grieķu izcelsmes flautistu un diriģentu Statis Karapanu, vijolniece Magdalēna Geka ar stīgu kvartetu “Akilone”, soprāns Ilze Grēvele-Skaraine ar baritonu Rihardu Milleru, pianistes Ērikas Milleres pavadījumā, vasaras noslēgumā muzykys festivals saimei i draugim “LNSO vasarnīca”.

Dodoties īslaicīgā svētku atvaļinājumā, no 10. – 24. jūnijam, Latgales vēstniecība GORS aicina ieplānot vasaru Rēzeknē un iegādāties biļetes ar atlaidi. No 1. – 10. jūnija satikšanās festivāla #VASALIGORĀ koncertiem 20% atlaide, bet ar Kultūras vēstnieka karti papildus 10% atlaide.

Atlaižu programmā iekļauti notikumi:

TULKOJUMI. Grupa JUUK

Sestdiena, 8. jūnijs 19.00, Mazā zāle 10,00 – 12,00 €

Juuk ir folkroka grupa izdevusi trīs oficiālus albumus, no kuriem pēdējais – “Muļķa stabule” – saņēmis mūzikas ierakstu balvu “Zelta Mikrofonu”. Grupā dzied un spēlē Sniedze Prauliņa, Edgars Šubrovskis, Oskars Jansons, Rasa Pole, Ričards Dauksts un Niks Moss Rodžerss.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/tulkojumi-grupa-juuk

ROMANTISMA SERENĀDES. Kamermūzikas programma

Sestdiena, 29. jūnijs 19.00, Mazā zāle 12,00 – 14,00 €

Soprāns Ilze Grēvele-Skaraine, baritons Rihards Millers un pianiste Ērika Millere ir izveidojuši romantisku kamermūzikas programmu “Romantisma serenādes”. Šī koncertprogramma klausītājiem būs vienreizēja iespēja iepazīties ar vācu romantisma mūziku, kā arī ieskatīties tā laika cilvēku dvēseles pārdzīvojumos. Koncerta klausītājus ar programmu un dziesmu saturu iepazīstinās Orests Silabriedis.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/romantisma-serenades-kamermuzikas-programma

O SOLE MIO. Stīgu kvarteta AKILONE (Francija-Latvija) koncerts

Sestdiena, 6. jūlijs 19.00, Mazā zāle 10,00 – 12,00 €

Stīgu kvartets "Akilone" tiek saukts par cilvēcīgu un muzikālu piedzīvojumu, kas radies 2011. gadā Parīzē. Kvarteta pirmā vijole nu jau 2 gadus ir latviešu vijolniece Magdalēna Geka, kura divreiz nominēta "Lielajai Mūzikas balvai". Koncertprogramma “O sole mio” ir prieka pilns koncerts, lai uzzīmētu smaidu sejā un ielietu saules gaismu sirdī, ar Itālijas smaržām un kripatu Spānijas.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/o-sole-mio-stigu-kvarteta-akilone-francija-latvija-koncerts

FLAUTA UN VIJOLĪTES. Gidons Krēmers, Statis Karapans un Kremerata Baltica

Svētdiena, 7. jūnijs 16.00, Mazā zāle 12,00 – 14,00 €

Kamerorķestris Kremerata Baltica kopā ar savu nemainīgo māksliniecisko vadītāju, leģendāro vijolnieku Gidonu Krēmeru atskaņos Karla Filipa Emanuela Baha, Ludviga van Bēthovena, Sofijas Gubaiduļinas, Gražinas Bacevičas un Franca Šūberta mūziku. Koncerta īpašais viesi – grieķu izcelsmes flautists un diriģents Statis Karapanos.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/flauta-un-vijolites-gidons-kremers-statis-karapans-un-kremerata-baltica-0

VĒLĒŠANĀS. Ieva Akurātere. Aivars Hermanis

Svētdiena, 11. augusts 17.00, Mazā zāle 12,00 – 14,00 €

Koncertā skanēs dziesmas no albumiem “Vēlēšanās”, “Klusums starp mums” un “Plīvošana ar pilsētu”, kā arī populāri skaņdarbi no Ievas Akurateres repertuāra. Albuma ”Vēlēšanās” dziesmu teksti ir izteikti sievišķīgi, jo dzejas autores visām dziesmām ir sievietes. Vairumam dziesmu vārdi ir pašas izpildītājas Ievas Akurateres radīti, izmantota arī V. Belševicas un K. Čerijas dzeja. Komponists Aivars Hermanis ir izveidojis skaņu atmosfēru tēlainam muzikālam stāstam par pasauli, kur bez dramatiskiem notikumiem mājo arī atmiņas, paredzējumi un inspirāciju radītas cerības.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/velesanas-ieva-akuratere-aivars-hermanis

LNSO vasarnīca 2024 | BĒTHOVENA PIEKTĀ UN LIETUVAS VALSTS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS

Piektdiena, 23. augusts 19.00, Lielā zāle 12,00 – 25,00 €

Lietuvas Valsts simfoniskais orķestris Luks GEŅUŠS (Lukas GENIUŠAS) – klavieres, diriģents Gintars RINKĒVIČS (Gintaras RINKEVIČIUS). Koncertu vada Liene JAKOVĻEVA. Programmā - Mikalojs Konstantīns ČURĻONIS Prelūdijas (pārlikums simfoniskajam orķestrim), Moriss RAVELS Klavierkoncerts kreisajai rokai, Ludvigs van BĒTHOVENS Piektā simfonija.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/lnso-vasarnica-2024-bethovena-piekta-un-lietuvas-valsts-simfoniskais-orkestris

LNSO vasarnīca 2024 | PASAULES DZIESMAS

Sestdiena, 24. augusts 16.00, Mazā zāle 15,00 – 18,00 €

Perīna MADEFA (Perrine MADOEUF)– soprāns, LNSO KLAVIERTRIO - Indulis CINTIŅŠ – vijole Dace ZĀLĪTE-ZILBERTE – čells Mārtiņš ZILBERTS – klavieres. Koncertu vada Liene JAKOVĻEVA. Programmā - Ludviga van BĒTHOVENA, Georga PELĒČA, Rodžera KVILTERA un Leras AUERBAHAS mūzika.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/lnso-vasarnica-2024-pasaules-dziesmas

LNSO vasarnīca 2024 | MĀLERA TREŠĀ

Sestdiena, 24. augusts 19.00, Lielā zāle 12,00 – 25,00 €

Justīna GRINGĪTE (Justina GRINGYTĖ) – mecosoprāns, LATGALES APVIENOTAIS KORIS Andas Lipskas un Jāņa Veļičko vadībā, diriģents Andris POGA. Koncertu vada Liene JAKOVĻEVA. Programmā - Gustavs MĀLERS Trešā simfonija.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/lnso-vasarnica-2024-malera-tresa

LNSO vasarnīca 2024 | MUZIKĀLS SAPNIS. JAPĀNAS PASAKA. 7+

Svētdiena, 25. augusts 15.00, Mazā zāle 12,00 €

Komponists Rihards ZAĻUPE, dramaturgs Klāvs MELLIS, režisore Anna KLIŠĀNE, stāstnieks Andris KEIŠS. Piedalās - Rīgas 1. pamatskolas – attīstības centra Ritma grupa (vadītāja Ieva ALTROFA), Latvijas Nacionālā simfoniskais orķestris, diriģents Raimonds GULBIS.

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/lnso-vasarnica-2024-muzikals-sapnis-japanas-pasaka-7

LNSO vasarnīca 2024 | SIMFO. ETNO. DŽEZS

Svētdiena, 25. augusts 17.00, Lielā zāle 12,00 – 25,00 €

Piedalās - Liene SKREBINSKA – balss, Trio ELPO, MIKC LMMV JIRMS tradicionālās mūzikas nodaļas audzēkņi, diriģents Jānis STAFECKIS. Koncertu vada Liene JAKOVĻEVA. Programmā - Juris KARLSONS “Vakarblāzma”, Jānis RUBIKS/Jānis IVANOVS “Rudens dziesma. Parafrāze” (pirmatskaņojums), Edgars CĪRULIS “Saites” (pirmatskaņojums), Jānis RUBIKS “Zem(es)apziņas” (pirmatskaņojums).

Biļetes te: https://www.latgalesgors.lv/lv/lnso-vasarnica-2024-simfo-etno-dzezs

Biļetes ar 20% un 30% atlaidi būs iespējams iegādāties Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā internetā

www.latgalesgors.lv un kasē Pils ielā 4, Rēzeknē, kā arī “Biļešu Paradīze” biļešu tirdzniecības sistēmās kasēs un internetā. Vairāk informācijas par aktualitātēm un iespējamajām notikumu izmaiņām www.latgalesgors.lv vai GORS sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Koncertuzvedums ATGRIEŽAMIES LATGOLĀ Tukuma TIC
7.jūlijā pulksten 16:00 Kandavas brīvdabas estrādē "Ozolāji" - koncertuzvedums ATGRIEŽAMIES LATGOLĀ. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2024 - 30.06.2024 Piedzīvo mākslas burvību izstādēs TUKUMĀ Tukuma TIC
Tukuma novads aicina mākslas cienītājus un kultūras entuziastus jūnijā apmeklēt daudzveidīgās izstādes | Skatīt vairāk
Rundāle aicina iepazīt Tropu tauriņu māju! Bauskas TIC
Blakus Rundāles pils parkam šovasar ir atvērta tropu tauriņu māja! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2024 - 27.06.2024 "Peoniju ziedu parāde 2024" Kalsnavā  Madonas TIC
LVM Kalsnavas arborētumā sācies peoniju ziedēšanas laiks, kolekcijā ap 300 peoniju dažādības. “Peoniju ziedu parāde 2024” šogad notiks visu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.59152699sec.