Elvīras Erleckas ārstēšanai vēl pietrūkst 3285 eiro

Travelnews.lv jau ziņoja, ka producente Elvīra Erlecka cīnās ar vēzi un ārstējas Izraēlā. Pateicoties atbalstītājiem, jau līdz 20. janvārim bija saziedoti 4290 eiro, zvanot pa telefonu, taču, lai varētu turpināt ārstēšanu, nepieciešami vēl 3285 eiro.

Atbalstītāji var pārskaitīt naudu labdarības fonda “BeOpen” Elvīrai Erleckai atvērtajā ziedojumu kontā:

Labdarības fonds BeOpen

Reģistrācijas nr. 50008218201

Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10

Bankas SWIFT kods: CBBRLV22

Ziedojuma mērķis: Zaļā lampa. Palīdzība Elvīrai Erleckai,

vai arī veikt Elvīras atbalstam zvanu pa ziedojumu tālruni 90006384 laika posmā līdz 27. janvārim (netika savākta visa nepieciešamā summa, tāpēc pagarināja par 1 papildu nedēļu) - maksa 1,42 eiro par vienu zvanu.

28. decembrī Elvīra devās uz Izraēlu, jo viena no vadošajām Telavivas slimnīcām “Sheba” piedāvāja piedalīties eksperimentālajā programmā, kas vērsta uz līdzīgu problēmu padziļinātu izpēti un ārstēšanu.

Ierodoties Izraēlā, viņai nācās ievērot Covid-19 obligāto 10 dienu izolāciju. Pēc pasu kontroles lidostā viņu un citus pasažierus ar speciālu autobusu aizveda uz viesnīcu (tie, kam ir dzīvesvieta Telavivā, varēja ievērot izolāciju mājās). Viesnīcā Elvīra pavadīja 10 dienas – līdz 7. janvārim. Transporta izmaksas, kā arī dzīvošanu un trīsreizēju ēdināšanu apmaksāja Izraēlas valsts.

Viesnīcā Elvīra sagaidīja arī Jauno gadu – pilnīgā vientulībā. Izolācija viesnīcā bija ļoti stingra, bet ēdiens trīs reizes dienā tika novietots pie numuriņa durvīm. Pēc 7. janvāra Elvīra pārcēlās uz noīrēto dzīvokli un sāka apmeklēt medicīnas centru. Elvīru atbalsta viņas draugi, kuri dzīvo Haifā.

Elvīrai ir piešķirts speciāls kurators, kurš palīdz viņai noorientēties, kā arī nodrošina nepieciešamo tulkojumu, komunicējot ar mediķiem.

Šobrīd Elvīrai tiek veikta pilna izmeklēšana un notiek konsultācijas ar ārstējošo ārstu. Turpmākā programma būs atkarīga no izmeklējumu rezultātiem. Šobrīd vēl nekas nav zināms, taču Elvīra nezaudē cerību un tic labākajam. Tā ir iespēja uzvarēt ļauno slimību, un Elvīra ir apņēmusies to izmantot. Un mēs varam viņai palīdzēt.

Dalība speciālajā slimības izpētes programmā Izraēlas medicīnas centrā “Sheba” maksā 18 400 eiro (21 620 ASV dolāru).  Pagājušā gada nogalē Elvīras atbalstam viņas draugi, paziņas un atsaucīgi cilvēki labdarības fonda “BeOpen” kontā jau saziedoja vairāk nekā pusi no summas – 10 825 eiro.

 Pirms pusotra gada rīdziniecei Elvīrai negaidīti tika diagnosticēta onkoloģija. Slimība attīstījās ļoti strauji. Elvīrai tika veikta operācija Gaiļezerā, un viņas dzīve pārvērtās par īstām mokām ar bezgalīgiem ķīmijterapijas un apstarošanas seansiem, kas atņēma pēdējos spēkus. 2019. gada decembrī vien Elvīrai tika veiktas 17 apstarošanas procedūras, bet martā atkal notika recidīvs. Jūnijā viņai atkal tika veiktas ķīmijterapijas procedūras. Tomēr turpināt ķīmijterapiju un apstarošanu bija neefektīvi un pat bīstami.

Pagājušā gada novembrī Elvīra izgāja pa Onkoloģijas centra durvīm, turot rokās ārstu konsīlija slēdzienu: viss ir izmēģināts, neko vairāk nevaram palīdzēt. Viņu nosūtīja uz paliatīvo aprūpi ar vārdiem: “Dzīvojiet, kamēr dzīvojas. Jūsu slimība nav ārstējama". No tuviniekiem Elvīrai ir mamma, kurai pavasarī paliks 80 gadi, meita un divi mazbērni. Vecākajai mazmeitiņai Annai Marijai aprīlī apritēs četri, bet mazajam Bogdanam nav pat vēl gadiņa. Elvīra ir ļoti viņiem vajadzīga, tāpēc padoties viņai nav tiesību.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana Estravel Latvia
Apvienotie Arābu Emirāti - DUBAIJA, ABŪ DABĪ // 2023. gada decembris - 2024. gada marts. Agrā izpārdošana | Skatīt vairāk
no 809 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.09.2023 - 29.09.2023 Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi” Valmieras TIC
28. septembrī plkst. 20.00 Kocēnu Kultūras namā notiks Bērzaines Tautas nama amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi” (režisors Andris Liepiņš). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.09.2023 - 28.09.2023 “Pēcpusdiena ar mēru”!  Valmieras TIC
29. septembrī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks aicina uzņēmējus uz diskusiju pasākumā “Pēcpusdiena ar mēru”! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.09.2023 - 30.09.2023 Aktuālās izstādes Liepājā Liepājas reģiona TIB
Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12770414sec.