Krāslavas novadā veiksmīgi noritēja vasaras sezonas atklāšanas velobrauciens

Krāslavas novadā veiksmīgi noritēja vasaras sezonas atklāšanas velobrauciens

Sākoties aktīvai vasaras sezonai, Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) organizēja velobraucienu maršrutā: Krāslava – atpūtas vieta “Aimasas” – Krāslava.  

2024. gada 8. jūnija rīta pusē Krāslavas grāfu Plāteru pils kompleksā pulcējās vairāki dalībnieki, kuri ieradās ne tikai no Krāslavas novada, bet arī no Daugavpils, Ilūkstes, kā arī no Rēzeknes. Galu galā uz pasākumu sapulcējās 52 dalībnieki dažāda vecuma kategorijās. Šis bija labs rādītājs tam, ka Latgalē dzīvo aktīvi sporta aktivitāšu cienītāji. Plkst. 10.00 tika atklāts velobrauciens, pēc Krāslavas novada TIC vadītājas Tatjanas Kozačukas sacītajiem ceļa vārdiem un kopīgas dalībnieku fotografēšanās varēja doties ceļā.

38 kilometrus garais velobrauciens bija interesants un piedzīvojumiem pilns, tas veda mūs pa dažāda seguma un kvalitātes ceļa posmiem: gan pa bruģi, grants un lauku ceļiem, pļavu un dubļiem, un visbeidzot - asfalta segumu.  Visa ceļa garumā mūs pavadīja silta saule, vasaras vējš, kā arī lielisks noskaņojums, kuru izstaroja katrs dalībnieks. Smagākos ceļa posmos, kas bija grūti izbraucami, velobraucēji viens otru atbalstīja un nepieciešamības gadījumā viens otram palīdzēja. Kombuļu pagastā, atpūtas vietā “Aimasas”, kur tika ieplānota velobrauciena dalībnieku atpūta, saimnieki mūs sagaidīja ar ļoti garšīgu, sātīgu zupu un morsu. Šeit pavērās burvīgs skats uz Ota ezeru. Pēc pusdienām bija iespēja apskatīt apkārtni, iepazīties ar atpūtas vietas “Aimasas” piedāvājumu un izbaudīt skaisto dabu. Tā kā bija labi laikapstākļi, daži dalībnieki izmantoja arī iespēju izpeldēties dzidrajā Ota ezerā.

Uzkrājot spēkus, devāmies atpakaļ uz Krāslavu. Mājupceļš maršrutā “Kombuļi – Krāslava” tika mērots pa asfalta segumu, un drošības pēc atpakaļceļā mūs pavadīja Krāslavas novada pašvaldības policijas ekipāžas. Dalībnieki atzīst, ka ceļš mājup bija grūtāks, tā kā braukšana pa asfaltu prasa vairāk pūļu. Neliela atelpa Kombuļu pussaliņā, un bija jānobrauc vēl pēdējie 11 kilometri. Tuvojoties finišam, dalībnieku sejās bija prieks un gandarījums, ka esam atpakaļ Krāslavā un pārvarēti piedzīvojumiem pilni 38 kilometri.

Velobrauciena noslēgumā, Krāslavas grāfu Plāteru pils kompleksā, mūs gaidīja garda maltīte – grūbu putra un uz uguns cepti kruasāni ar ievārījumu, ko viesmīlīgi piedāvāja Jaundomes muižas Vides izglītības centra saimnieces. Katram velobrauciena dalībniekam tika pasniegta koka medaļa piemiņai par dalību šajā pasākumā.  

Lai iepriecinātu pasākuma dalībniekus, tika izlozētas 7 dāvanu kartes, ko nodrošināja Krāslavas un Augšdaugavas novada tūrisma uzņēmēji - Krāslavas peldbaseins, kempings “Adamova”, Laimes muzejs Indrā, biedrība “Latgales kulinārā mantojuma centrs”, Xwake Krāslava, Krāslavas Amatniecības centra meistari Valdis un Olga Pauliņi, kā arī Dvietes īstais lauku saldējums.

Noslēgumā daudzi velobrauciena dalībnieki sniedza pozitīvas un jaukas atsauksmes par velobraucienu, interesējoties, kad būs nākamais līdzīgs pasākums Krāslavas novadā.

Pateicamies visiem velobrauciena dalībniekiem par līdzdalību, atsauksmēm un, protams, par jauki kopā pavadītu laiku!

Fotoatskats uz velobraucienu atrodams šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2024 - 19.07.2024 Svētku centrālā skatuve BRĪVĪBAS LAUKUMĀ Tukuma TIC
Tukuma svētku skaļā atklāšana notiks piektdienas - 19.jūlija vakarā no pulksten 19:00 pašā pilsētas centrā - Brīvības laukumā, | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.07.2024 - 21.07.2024 SHIPSEA Jaunmoku pils Dārza svētkos Tukuma TIC
21. jūlijā Jaunmoku pilī notiks viens no gada gaidītākajiem notikumiem – Dārza svētki. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.07.2024 - 20.07.2024 Zemgales apskates vietas Tavām brīvdienām Zemgales Tūrisma asociācija
Iedvesmojies savam ceļojumam uz Zemgali - Jēkabpils, Aizkraukles, Bauskas, Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Dobeles novadiem! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2024 - 20.07.2024 Bērniem un jauniešiem TukumaPILSĒTAS PARKĀ Tukuma TIC
Sestdien 20.jūlijā Tukuma Pilsētas parkā iecerēta aizraujoša un apjomīga svētku programma top bērniem un jauniešiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.65469003sec.