Viedoklis: Kādi ir svarīgākie kritēriji, pēc kuriem vadās auto īres gadījumā?

Ikviens automašīnas īpašnieks rūpīgi izvērtē dažādas nianses, pirms īstais auto nonāk tā ilglaicīgā vai ne tik ilglaicīgā lietošanā. Automašīna atvieglo ikdienas darbus un rada neizmērojamu brīvību. Tomēr ne vienmēr uzticamais četrriteņu draugs ir sabiedrotais un spēj doties līdzi uz jebkuru pasaules malu. Tūristi ceļojuma laikā bieži izvēlas īrēt auto, lai spētu brīvi iepazīt valsti, kur tas devies ceļojumā. Jautājām Latvijas autonomu pārstāvjiem, kādi ir kritēji, pēc kuriem vadās to klienti, izvēloties īrēt auto.

Valdes loceklis Artūrs Bērziņš, autonoma "Hertz"

Kritēriji auto īres izvēlei ir dažādi, visbiežāk to ietekmē nomas cena, tam seko ātrumkārbas tips (mehāniskā vai pusautomātiskā/ automātiskā). Bieži lielu lomu spēlē rezervēšanas sistēmā norādītā automašīnas marka un modelis. Mēs esam secinājuši, ka izmēros lielākas automašīnas vasaras mēnešos iznomā, pamatojoties uz to ietilpību un, attiecīgi, ziemā klienti vienkārši tajās jūtas drošāk.  Ja runājam par klientu vēlmi izvēlēties auto konkrētā, iespējams, sev tīkamākā krāsā, tad jāsaka, ka mēs negarantējam klientiem konkrētu krāsu un izvairāmies no ļoti spilgtiem toņiem. Mūsu ilggadējā pieredze liecina, ka automašīnas krāsa ļoti ietekmē transportlīdzekļu pēcpārdošanu, tāpēc autoparka iegādes izvēli uzticam mūsu autoparka speciālistiem, kuri, sadarbojoties ar auto dīlera centriem, veic pasūtījumus par labu aktuālajiem toņiem un noteikti metāliskajam krāsojumam. Aptaujājot mūsu zinošos klientu apkalpošanas speciālistus, lai noskaidrotu vai mums kādreiz ir nācies piedāvāt citas krāsas automašīnu, lai pielāgotos klientu vēlmēm, secinu, ka pēdējo divu gadu laikā neesam saskārušies ar šādām situācijām.

Galvenais menedžeris Arnis Jaudzems, autonoma "Sixt"

Cik viegli ir izvēlēties nomas automašīnu? Ja ņem vērā tikai praktiskos aspektus – pavisam vienkārši – izvērtējam auto ietilpību un braucēju skaitu, cenu un to, kādi papildu pakalpojumi iekļauti nomas maksā un veicam rezervāciju. Bet, nomājot automašīnu tepat Latvijā vai ārzemēs – tā ir iespēja izbaudīt citu braukšanas pieredzi, izvēloties atšķirīgu auto, kā braukšanai ikdienā. Un to Sixt klienti novērtē! Iecienītāko auto ražotāju jaunākie modeļi, elektro auto, mikroautobusi vai pat premium klases automašīnas – Sixt auto nomas piedāvājumā būs atbilstošais auto jebkura klienta vajadzībām. Visbiežāk tomēr būtiskākie aspekti ir automašīnas izmērs un ietilpība, īpaši ceļojot lielākā draugu vai ģimenes lokā. Protams, būtiskas ir arī detaļas – degvielas veids - ekonomiskiem braucieniem klienti izvēlas dīzeļdzinēju; ļoti svarīgs aspekts ir pārnesumkārba – klients, kurš ikdienas braucieniem izvēlējies automātisko vienmēr tādu izvēlēsies arī nomājot; GPS navigācija un Bluetooth automašīnas aprīkojumā vienmēr iepriecina jebkuru braucēju. Vēlme nomāt noteiktas krāsas automašīnu ir vien tad, ja automašīna nepieciešama kādam īpašam dzīves gadījumam – kāzām, kristībām vai īpašu viesu sagaidīšanai, tāpat šis moments ir svarīgs biznesa klientiem, ja automašīna paredzēta korporatīvam pasākumam. Jaunums Sixt auto nomā ir iespēja rezervēt un garantēti saņemt noteiktas markas un modeļa automašīnu – ja rezervēts Mercedes Benz E klases limuzīns, tad tieši šo auto klients arī saņems. Auto nomas līdzīgi kā citi pakalpojumu sniedzēji nemitīgi pilnveido sniegtos pakalpojumus atbilstoši pieprasījumam. Un klienti to novērtē!

Klientu servisa vadītājs Oskars Putns, autonoma "Avis"

Pēc mūsu pieredzes krāsai ir nozīme tiem klientiem, kas meklē automašīnu, lai dotos darījumu braucienos. Tas nozīmē to, ka tiek meklēti tieši melni vai tumšas krāsas auto. Par izvēli spriežot, sievietes vairāk izvēlas mazāku izmēru automašīnu un ar automātisko ātrumkārbu. Vīriešu izvēles mēdz būt dažādas, tomēr vislielākā daļa klientu izvēlas ekonomisku, maza izmēra auto. Ģimenes, protams, izvēlas ietilpīgu auto, kam būtu liela bagāžas ietilpība. Vai vienmēr varam pielāgoties klientu vēlmēm? Mūsu iespēju robežās, jo vienmēr cenšamies nākt klientam pretī un piedāvāt auto, kas vistuvāk atbilstu viņu vēlmēm.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Programma "Rehabilitācijas spēks"  Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Pavadiet 10 dienas/9 naktis KRC "Jaunķemeri" un izbaudiet programmas "Rehabilitācijas spēks" pozitīvo iedarbību uz pašsajūtu un veselību. | Skatīt vairāk
Latvija no 605 EUR
Restorānu nedēļa - jau šonedēļ! Bauskas TIC
Baudi pavasara garšas no 08.03. līdz 17.03.! | Skatīt vairāk
Medus nokrāsās Bauskas novadā Bauskas TIC
Iepazīsti medu un atklāj tā daudzveidīgās īpašības radošajās meistarklasēs! | Skatīt vairāk
Skolēnu pavasara ceļvedis Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
Noderīgs materiāls skolēniem un ģimenēn plānojot pavasara atpūtu Jelgavas pusē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48957109sec.