Lasītāji novērtē populārākās 2016. gada vasaras terases

Tagad, kad naktis kļūst garākas un rīti - dzestrāki, tā vien gribas pēc darba vai mācībām ātrāk doties mājās, uzvilkt vilnas zeķes un censties nedomāt par uzmācīgo aukstumu. Taču Travelnews.lv vēl nesteidz ieslēgt rudeni, un grib ilgāk pakavēties siltajā vasarā.

Līdz ar gadalaiku maiņu arī restorānos notiek pārmaiņas – gada aukstajā laikā vasaras terases vairs nav aktuālas. Taču tas netraucē pakavēties atmiņās par daudzām, jaukām maltītēm, kas tur aizvadītas. Pirms kāda laika lasītāji tika aicināti piedalīties aptaujā un palīdzēt noskaidrot 2016. gada populārāko restorāna vasaras terasi.

Šogad lasītājiem tika piedāvāts dalīties savos iespaidos par 11 terasēm. Katra vieta bija jānovērtē no 1 līdz 5 trīs nozīmīgos kritērijos: ēdiens, atmosfēra un apkalpošana. Apkopojot gandrīz 500 viedokļus, sīvā cīņā par labāko tika atzīta zivju restorāna Le Dome vasaras terase, taču gandrīz tikpat labi tika novērtēta arī restorāna Gutenbergs terase.

Spraiga cīņa notika arī par trešās labākās terases titulu. Nedaudz vairāk paveicās restorānam Seafood & Oyster TERRACE, taču uzreiz aiz labāko trijnieka ierindojās arī restorāns Aqua Luna. Visi pārējie restorāni, kas piedalījās aptaujā, tika novērtēti samērā vienlīdzīgi.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūta un ūdens prieki Druskininkos  Estravel Latvia
Nakšņošana 2 personām izvēlētajā numurā vai apartamentos // brokastis // ūdens parka un saunu centra apmeklējums | Skatīt vairāk
no 103 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.05.2025 - 03.06.2025 Skaistuma un veselības tūre uz Narvu Nikos Travel
Unikāla autortūre tiem, kuri vēlas notievēt, uzlabot veselību, atbrīvoties no stresa un uzzināt, kā vingrot mājās un saglabāt iegūtos rezultātus- | Skatīt vairāk
787 EUR
Didrihšteinas (Laucesas) muiža TAKA
Muižas kungu māja ir sarkanu ķieģeļu celtne ar neogotisku tornīti vienā malā un piederēja fon Vāgneriem. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.87609792sec.