Briselē noskaidro 2016. gada labāko pasaules alu

Tūristi, ceļojot uz Beļģiju, tagad zinās, kādu alu izvēlēties. Briselē, Beļģijā tika atklāti labākie 2016. gada ali un alus dzērieni. Tas norisinājās Brisseles Beer Challenge (Alus izaicinājums) pasākumā.

Beidzot ir atrisināts viens no vislielākajiem krogu argumentiem – kurš alus ir vislabākais? 80 internacionāli tiesneši degustēja 1250 dažādus alus no visas pasaules.

Ikgadējais Briseles Beer Challenge notiek jau piekto gadu un šogad, 2016. gadā, par labāko alu tika atzīts Lindemans Oude Gueuze Cuvee Rene Special Blend 2010.

Uzvarošais alus ir nācis no mazas Beļģijas pilsētas, ar nosaukumu Vlezenbeek.

Citi uzvarētāji – Jopen Mooie Nel IPA no Nīderlandes un pEfriem Super saison, kas ir sezonāls alus no Orgonas, ASV.

Visus alkoholiskos dzērienus vērtēja pēc to izcelsmes vietas, stila, garšas un tipiskuma.

Šogad, 2016. gadā, jauns pienesums visiem 1250 aliem bija īpašas alus šķirnes no tālās Ķīnas, kas ir jaunpienācēji šādam pasākumam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Skaistākie Lietuvas dārzi- 14.06.2025 Nikos Travel
Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 14.06.2025, 40 EUR | Skatīt vairāk
40 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 23.06.2025 ATPŪTĀ TURCIJA Atlantic Travel
Kirman Arycanda De Luxe ir lieliska izvēle ģimenes atpūtai: sakopta pludmale, akvaparks, pārdomāta bērnu infrastruktūra un ēdināšana, uzmanīgs | Skatīt vairāk
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Latvia Tours
,


Novatours
,


1st-studio.com
,


Restaurant Elefant
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.31423187sec.