Liepājā visi aicināti uz tautas dziesmu ansambļa «Voļņica» koncertu «Pavasara pušķis»

Šo svētdien, 2. aprīlī, pulksten 18.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas dziesmu ansamblis "Voļņica" un tā vadītāja Tatjana Beļikova aicina uz koncertu "Pavasara pušķis" Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Ieejas maksa: 2 EUR.

Katru gadu pavasarī, atzīmējot savu dzimšanas dienu, uzticamos klausītājus koncertā priecē tautas dziesmu ansamblis "Voļņica", kas izpilda dažādu tautu tautasdziesmas, retro dziesmas un instrumentālus skaņdarbus. Ansamblis, kas dibināts 1990. gada 1. aprīlī un šogad svin savu 27 gadadienu, vienmēr priecē un aizrauj klausītājus ar savu muzikālo, dinamisko priekšnesumu, krāsainību un dzirkstošo temperamentu. Gan vadītāja Tatjana Beļikova, gan koncertmeistars Vasilijs Jeršovs, gan ansambļa dalībnieki meklē un atrod radošo piepildījumu dziesmā, ik nedēļu tiekoties un kopā muzicējot jau daudzus gadus ļoti noturīgā un stabilā kolektīvā.

Tautas dziesmu ansamblis "Voļņica", kurā apvienojušies dažādu tautību un profesiju pārstāvji, pārsteidz ar augsta līmeņa profesionalitāti muzikāli izkoptos skaņdarbos, kuros skan ne tikai balsis, bet arī tādi mūzikas instrumenti kā ģitāras, balalaikas, bājāni, basģitāra un bungas. Savas pastāvēšanas laikā "Voļņica" piedalījusies daudzos jo daudzos konkursos un festivālos, kuros iegūti gan diplomi, gan godalgotas vietas, nopelnot atzinību ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā mērogā. Ansambļa repertuārā ir gan krievu, baltkrievu, ukraiņu, gan čigānu, ebreju, spāņu, vācu un latviešu dziesmas, nodrošinot klausītājiem krāšņu un daudzveidīgu programmu.

Biļetes (2.00 EUR) var iegādāties SIA "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā un interneta mājas lapā bilesuparadize.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pārgājiens piekrastē Tukuma TIC
Veselībau veicinošs pārgājiens ar Ilzi Luteri. Alabatros Home - Plieņciema skatu laukums - Albatross Home, kur Jūs sagaidīs silta, uz uguns vārīta | Skatīt vairāk
Latvija
Sajūti pavasari Bauskas novadā! Bauskas TIC
Ir labi būt Bauskas novadā, dabā, kultūrā un piedzīvojumos. Vai esi gatavs sajust pavasara enerģiju? Aiziet! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.03.2025 - 14.04.2025 Vimbu svētki Bauskā: “Labi būt dabā!” Bauskas TIC
Bauska ir viena no vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, tāpēc 20. aprīlī Mūsas upes labajā krastā notiks jau septītie “Vimbu svētki”. | Skatīt vairāk
SPA atpūta, gaidot pavasari Estravel Latvia
Atpūta Jūrmalā, Siguldā, Rojā... Izbaudiet atpūtu un pavasara atnākšanu Latvijā | Skatīt vairāk
no 99 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.47695994sec.