Norisināsies starptautiska Baltijas jūras piekrastes tūrisma konference

Nozares profesionāļus un interesentus aicina uz starptautisku Baltijas jūras piekrastes tūrisma konferenci.

Lai diskutētu par Baltijas jūras piekrastes attīstību un radītu jaunus un demokrātiskus tūrisma attīstības priekšlikumus, šā gada 27. aprīlī Jūrmalā ar turpinājumu 28. aprīlī Saulkrastos un Carnikavā tiek rīkota starptautiska Baltijas jūras piekrastes tūrisma konference.

Konferencē diskutēs par Latvijas jūras piekrastes plānojumu, informēs par Latvijas un Igaunijas piekrastes tūrisma attīstības stratēģisko redzējumu, tendencēm pārgājienu maršrutos un to plānošanā Eiropā, kā arī klātesošus iepazīstinās ar Igaunijas un Zviedrijas pieredzi, veidojot garu pārgājienu maršrutus.

Uzmanība tiks veltīta arī jaunajam Igaunijas un Latvijas projektam "Kājāmgājēju maršruts gar Baltijas jūras piekrasti Latvijā un Igaunijā". Saskaņā ar projekta iecerēm 2017.-2020. gadam tiks veidots vairāk nekā 1000 km garš maršruts gar Baltijas jūras mūsu piekrasti, kas iekļausies Eiropas kājāmgājēju maršrutu tīklā E9.

Konferences otrajā dienā ir paredzēts gūt praktisku pieredzi, dabā apsekojot Saulkrastu Balto kāpu un jūras piekrasti vides un tūrisma ekspertu pavadībā.

Lektoru vidū būs Latvijas, Zviedrijas, Dānijas un Igaunijas tūrisma nozares profesionāļi, kā arī Latvijas un Igaunijas valsts un pašvaldību pārstāvji.

Konference sāksies 27. aprīlī Jūrmalā, Majoros. Konferences turpinājums notiks 28. aprīlī Saulkrastos, kur plānota pastaiga pa Balto kāpu, un Carnikavā. Konferences dalībniekam, kuri to būs norādījuši pieteikumā, maršrutā Jūrmala – Saulkrasti – Carnikava tiks nodrošināts transports.

Uz konferenci ir aicinātas piekrastes teritorijas pašvaldības, uzņēmēji un iedzīvotāji, valsts un pašvaldības iestādes, tūrisma profesionāļi un entuziasti.  Dalībnieku daudzveidība rosinās viedokļu apmaiņu, interesantas un daudzpusīgas diskusijas un dalīšanos ar vērtīgu profesionālu pieredzi.

Piedalīšanās konferencē ir bez maksas. 

Konferences programma un pieteikšanās: http://ej.uz/a198

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Koncertuzvedums “Gauja. Ūdens. Kustība.” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
7. jūnijā plkst. 22.00 Daliņu pludmales teritorijā, Valmierā, Tautas deju ansamblis “Gauja” ielūdz uz kolektīva 80 gadu jubilejas koncertuzvedumu. | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Pilna Servisa Līzings Audi Q3 Europcar
Audi Q3 – SUV, kas apvieno stilu, jaudu un progresīvas tehnoloģijas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.05.2025 - 31.05.2025 Jauns mēnesis - jaunas atlaides  Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē - Butānas klosteri, vilinošā Japāna, krāsainā Maroka, Santjago ceļš, Kostarika - piedzīvojumi nelielā grupā | Skatīt vairāk
no 397 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.74725389sec.