Pavisam drīz visā Latvijā norisināsies Veselības nedēļa jeb MOVE Week

No 29. maija līdz 4.jūnijam visā Eiropā un arī Latvijā norisināsies Veselības nedēļa jeb MOVE WEEK, kad iedzīvotāji tiks mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskajās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalās jau sesto gadu un dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug.

"Iekustināt" par 100 miljoniem vairāk eiropiešu līdz 2020. gadam – tāds ir šī Eiropas mēroga projekta mērķis. Veselības nedēļa ir pasākums, kas popularizē veselīgu dzīvesveidu un iesaista pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. NowWeMOVE projektu jau sesto reizi organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām. Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Latvijā Veselības nedēļas ietvaros visā Latvijā notiks dažādi pasākumi un norisināsies sportiskās aktivitātes, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori (pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, skolas, sporta klubi, uzņēmumi u.c.) piedāvās fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešanu, nūjošanu, pārgājienus, riteņbraukšanu, lēkšanu ar lecamauklu u.c. Informāciju par plānotajiem pasākumiem varēs atrast mājas lapā sportsvisiem.lv, latvia.moveweek.eu vai pašvaldību mājas lapās.

Šis pasākums ir lieliska iespēja mudināt visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Veselības Nedēļa tiks organizēta lai parādītu, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu.

Ar katru gadu aug gan šī pasākuma organizatoru, gan dalībnieku skaits. Šogad dalībai pasākumā Latvijā jau pieteicās 212 organizācijas (tostarp skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, pašvaldības, sporta klubi un daudzas citas). Veselības nedēļas 2017 ietvaros norisināsies ap 600 dažādi pasākumi.

Veselības nedēļas pasākumu organizatori vēl var pieteikties, aizsūtot e-pastu uz [email protected].

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Boutique viesnīca "Lielbornes muiža" TAKA
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.04.2025 - 20.04.2025 Lieldienu piedzīvojums ģimenei Jūrmalā Baltic Beach Hotel & SPA
🐣 Lieldienu piedzīvojums visai ģimenei Jūrmalā! 2 naktis, smiekli, rotaļas un SPA prieki un dāvana no mums – radiet neaizmirstamus mirkļus kopā | Skatīt vairāk
460 EUR
Maljorka - sezona sākas maijā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 715 EUR
Saliedēšanās Sensorium Neredzamā Pasaule
Team building pieredze kādas nav nekur citur! Muzejs tumsā, inovatīva pasākumu vieta. Dažādi izaicinājumi pilnīgā tumsā kas veido uzticēšanos. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.19271898sec.