Nākotnē Rīga varētu norisināties pasaules rallija čempionāta (WRC) posms

Pasaules rallijkrosa 10.posma "Neste RX of Latvia" laikā Latvijā ieradās Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tots. Viņš apmeklēja Biķernieku trasi, skatījās sacensības kopā ar Latvijas Automobiļu federācijas prezidentu Jāni Nagli, tikās ar ministru prezidentu Māri Kučinski, satiksmes ministru Uldi Auguli un Rīgas mēru Nilu Ušakovu.

Neformālā gaisotnē tika apspriesta iespēja Latvijā rīkot pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu. Papildus Žans Tots izmantoja iespēju redzēt izrādi "Madama Butterfly" Latvijas Nacionālajā operā, un apmeklēt atjaunoto Rīgas Motormuzeju ar Aivaru Aksenoku gida lomā.

"Praktiski visu vizītes laiku pavadot kopā ar Žanu, bija redzams, ka viņu ārkārtīgi iespaidoja "Neste RX of Latvia" izcilā organizētība un kārtība, kā viss notiek. Prezidents ļoti atzinīgi izteicās par CSDD kā Biķernieku trases apsaimniekotāja ieguldīto milzu darbu gan infrastruktūras, gan arī sportistu drošības uzlabošanā. Runājot par pasaules rallijkrosu, nevienā no šogad notikušajiem posmiem organizatoriem nebija ne tik smagu avāriju, ne mašīnu aizdegšanās, ne arī tik lielu laika apstākļu izaicinājumu. Rīgā bija viss kopā. FIA prezidents bija pozitīvi pārsteigts un priecīgs, ka glābšanas dienestu darbs bija visaugstākajā līmenī, viņa vārdiem "praktiski kā Formula 1 sacensībās"," saka Jānis Naglis, piebilstot, ka tieši šis profesionālisms ir iemesls tam, ka FIA prezidents izteicis vēlmi turpmāk paplašināt Latvijas speciālistu pārstāvību FIA.

Oktobrī ikgadējās FIA ģenerālās asamblejas laikā notiks FIA prezidenta vēlēšanas, un kā pirmie savu atbalstu Žana Tota ievēlēšanai uz vēl vienu termiņu jau iesniedza 2 balsstiesīgo biedrību prezidenti – Jānis Naglis (LAF) un Juris Zvirbulis (LAMB). "Žans Tots ir izcila personība ar milzu pieredzi un neizsīkstošu enerģiju, viņa vadībā notikušas lielas pārmaiņas labāka un drošāka autosporta virzienā, kā arī pastiprināta federācijas loma ceļu satiksmes drošības veicināšanā. Domāju, ka Žans Tots ir cilvēks, kas noteikti turpinās šo ceļu, tāpēc vēlamies arī turpmāk redzēt viņu FIA prezidenta lomā," tā par savu atbalstu Jānis Naglis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu nams "Laimes Taure" TAKA
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai. | Skatīt vairāk
Lielbornes muiža un parks TAKA
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. Šobrīd apskatāma, iespējams, 18. gs. | Skatīt vairāk
ŠRILANKA,cena no 1129 eur!!! Itaka Latvia
Šrilanka, saukta arī par Indijas asaru, ir salas nosaukums Indijas dienvidu piekrastē. | Skatīt vairāk
no 1129 EUR
Pilna Servisa Līzings Audi Q3 Europcar
Audi Q3 – SUV, kas apvieno stilu, jaudu un progresīvas tehnoloģijas. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21018791sec.