Viens reiss ASV spiests atgriezties lidostā... divas reizes pēc kārtas

Piedzīvot lidojuma atgriešanos tajā pašā lidostā varētu būt diezgan nepatīkams piedzīvojums... Bet tagad iedomājaties, ja tā notiek divas reizes pēc kārtas! Un tieši to nācies piedzīvot ASV lidsabiedrības Delta pasažieriem, kas otrdienas naktī vēlējušies no Atlantas Starptautiskās lidostas nonākt Londonā.

Abi lidojumi tikuši atcelti drošības apsvērumu dēļ, kas saistīti ar lidmašīnu tehnisko stāvokli.

Pirmais lidojums pacēlies aptuveni 8:00 vakarā, taču drīz vien pasažieri un lidaparāta apkalpe izdzirdējuši skaļu troksni, kā dēļ pilots pieņēmis lēmumu lidaparātu griezt riņķī, nosēžoties atpakaļ Atlantas lidostā - lidojums nosēdināts 9:21 vakarā. Pasažieri tad tikuši pārsēdināti citā lidmašīnā, kas pacēlusies aptuveni 12:00 naktī, taču šajā lidojumā noteikti daudzi pasažieri izjuta "deja-vu" efektu, jo arī tai bija izdzirdami trokšņi, kuru dēļ arī šī lidmašīna tika griezta apkārt, "drošības apsvērumu dēļ".

Pēc divām identiskām neveiksmēm, aviokompānija savus pasažierus ievietoja viesnīcā un pavēstīja, ka organizēs lidojumu nākamās dienas vakarā.

Abas lidmašīnas tiek rūpīgi izmeklētas, lai noskaidrotu skaņu iemeslu. Lidsabiedrības pārstāvji jau paspējuši paziņot, ka lidmašīnas bija tehniski ideālā stāvoklī, tomēr neviens nevēlas riskēt, tāpēc abos gadījumos pieņemti lēmumi atgriezties.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Vintāža” TAKA
Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem). | Skatīt vairāk
Ceļojumi uz Turciju Novatours
Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju. | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Labākā ceļojuma daļa: apstāšanās Stambulā! Turkish Airlines
Stambula ir pasakaina metropole, kas savieno Eiropu un Āziju ar elpu aizraujošu arhitektūru, mazām kafejnīcām un vēsturiskiem notikumiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.32286906sec.