Festivāls «Latvijas Goda aplis» šonedēļ norisināsies Liepājā

Festivāls “Latvijas Goda aplis” ir aicinājums svinēt Latvijas simtgadi gada garumā katru nedēļas nogali citā novadā. No 16. – 18. martam festivāls tiks atzīmēts arī Liepājā, ar daudzveidīgiem pasākumiem, sporta aktivitātēm, izrādēm, izstādēm un dažādiem gaismas objektiem.

Godinot valsts simtgadi, svētku nedēļas nogalē Liepājā iemirdzēsies Liepājas Universitātes fasāde un vairāki gaismas objekti. Tāpat visas svētku nogales dienas būs iespēja apmeklēt arī Jūrmalas parku, kur apmeklētāji aicināti ļauties nesteidzīgai pastaigai pa izgaismotu koku birzi, kā arī apskatīt Kūrmājas prospektā izgaismotās Liepājas himnas “Pilsētā, kurā piedzimst vējš” tēlus – Laivinieks, Vārna, Dzintara latvieši, Telefonists un Cilvēku mežs. Parkā ir izvietoti gaismekļi pie 21 koka, kas jau šobrīd ļauj baudīt īpašu gaisotni diennakts tumšajā laikā.

Liepājas iedzīvotāji un pilsētas viesi  varēs baudīt 16. un 17. martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā  vērienīgo simtgades lielkoncertu “Liepāja izAicina”.

Savukārt 17. martā aktīvākajiem liepājniekiem būs iespēja doties biedrības “Nūjo ar vēju” komandas instruktori pārgājienā no Laumas rajona uz Karostu un teātru cienītājiem Liepājas leļļu teātrī plkst.12:00 izrāde “Kā zvēri Pēterīti pārmācīja”.

18. martā Svētdien, plkst. 11.00 svinīgi tiks atklāta jaunuzceltā LOC Manēža, kuras svinībās aicināts piedalīties ikviens liepājnieks un pilsētas viesis, jo katrs pats varēs izmēģināt dažādus sporta veidus un klātienē iepazīt jaunās manēžas telpas. Tāpat 18. martā, plkst. 14.00 koncertzālē “Lielais dzintars” notiks tradicionālā “Gada liepājnieku” un “Goda liepājnieka” apbalvošanas ceremonija, kurā par īpaši spilgtiem un pamanāmiem veikumiem tiks pasniegti 15 “Gada liepājnieks” un viens “Goda liepājnieks” apbalvojumi.  Liepājas teātrī plkst. 18:00 būs iespēja redzēt muzikālo izrādi “Biļete uz Tranaju!”.

Plašāka informācija par festivālu “Latvijas Goda aplis” iespējams iepazīties www.godaaplis.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.07.2025 - 14.07.2025 2025. gada UEC Eiropas BMX čempionāts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 10.-13. jūlijam Latvijas BMX galvaspilsēta Valmiera atkal nonāks Eiropas uzmanības centrā — Valmiera uzņems 2025. gada Eiropas BMX čempionātu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2025 - 16.07.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 14.07.2025 2025. gada UEC Eiropas BMX čempionāts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Šajā vasarā Latvijas BMX galvaspilsēta atkal nonāks Eiropas uzmanības centrā — no 10. līdz 13. jūlijam Valmiera uzņems 2025. gada Eiropas BMX | Skatīt vairāk
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas, interesantākās no kurām ir Akmens (Ērmaņa) | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.59471416sec.