Bauskā jau otro gadu norisināsies «Vimbu svētki»

Bauskā, vienā no populārākajām vimbu makšķerēšanas pilsētām Latvijā, 15. aprīlī jau otro reizi norisināsies pasākums visai ģimenei – “Vimbu svētki”, kur laikā no 10.00 – 15.00 notiks labas gribas makšķerēšanas sacensības, kā arī dažādas aktivitātes dāmām un bērniem.

“Pasākuma galvenā iecere ir agrā pavasarī radīt svētkus visai ģimenei, lai kopīgi atpūstos un iesaistītos izglītojošās nodarbēs. Kamēr makšķerēšanas entuziasti dodas upē, tikmēr dāmas un bērni varēs piedalīties citās aktivitātes, lai visa ģimene šajā skrejošajā laikmetā varētu svētdienā būt kopā,” stāsta “Vimbu svētku” organizētāja Līga Stankeviča.

Ikviens interesents, ievērojot saistošos noteikumus, varēs piedalīties labas gribas makšķerēšanas sacensībās. Sacensību uzvarētājiem un katram to dalībniekiem būs sarūpētas vērtīgas balvas no „N-G mix” un citiem makšķernieku vidū atzītiem specializētiem veikaliem. Svētku iespaidīgāko lomu palīdzēs noteikt pasākuma vadītājs – makšķernieks un dabas pētnieks Māris Olte. Tāpat lekcijās un individuālās sarunās par zivsaimniecību, ekoloģiju, rekreāciju dabā, makšķerēšanu, kā arī citām saistošām tēmām informēs pasaules čempions makšķerēšanā Pēteris Lideris un zinātnieks Matīss Žagars.

Kamēr vīri būs aizņemti pierādot savas prasmes labas gribas makšķerēšanas sacensībās, tikmēr biedrība “Homo ecos” zem apsildāmas telts jumta vadīs radošas un izglītojošas aktivitātes jaunākajiem pasākuma apmeklētājiem. Bērni kopā ar darbnīcu vadītājiem mācīsies atpazīt dažādas zivju sugas, vēros un iesaistīsies leļļu teātrī par dabas aizsardzību, uzzinās vērtīgus faktus par ūdens piesārņojumu, kā arī vienkāršotā veidā caur spēles elementiem izzinās zaļo kustību. Savukārt dāmām pasākuma teritorijā tiks piedāvātas lekcijas par “zero waste”, veselīgu uzturu, pārtikas iegādes plānošanu, otrreizēju lietu pārstrādi un citām saistošām tēmām.

Par muzikālo noformējumu visas dienas garumā rūpēsies dabas draugs un makšķernieks Roberts Gobziņš, kā arī gaidāma apvienības “Very Cool People” uzstāšanās.

Svētkos darbosies īpaši pielāgota virtuve, kur makšķernieku noķertās vimbas pēc tradicionālās Bauskas receptes tiks apstrādātas un sagatavotas kūpināšanai. Par zivju dūmošanu atbildīgi būs sava amata lietpratēji – kūpinātavas abas.lv.

Pasākumā būs iespēja iegādāties dažādus gardumus un amatnieku darinājumus mājražotāju tirdziņā, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, copēt un baudīt uz vietas kūpinātas vimbas – 15. aprīlī tiekamies Bauskā – pasākumā visai ģimenei “Vimbu svētki”!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.05.2025 - 31.05.2025 Pavasara garšas baudījums pie mums! Grand Palace Hotel
Pavasara garšas baudījums pie mums Seasons restorānā! Rezervācijas: Tālrunis: +371 6704 4000 | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 03.06.2025 Ziemas sezona Ēģiptē Atlantic Travel
JAZ MIRABEL BEACH (5) - 4 baseini (no tiem 2 apsildāmi), 2 apsildāmi bērnu baseini, bērnu rotaļu laukumi, kultūras un izklaides pasākumi, animācija. | Skatīt vairāk
no 960 EUR
Kvai upes kruīzs - JAUNUMS Estravel Latvia
Aizraujoša pieredze, iepazīstot Taizemi - jaunums, ko izbaudīsiet! 4 dienu kruīzs no Bangkokas - iepazīstiet Kanchanaburi provinci no cita skatupunkta! | Skatīt vairāk
no 989 EUR
Gaidāms laikmetīgās dejas festivāls Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
6. un 7. jūnijā Aizpute kļūs par laikmetīgās dejas festivāla HOROS norises vietu, piedāvājot iepazīties ar rezidējošajiem māksliniekiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11764407sec.