Par ko ceļotāji visvairāk nožēlo pēc ceļojuma?

Vai kādreiz esi juties, ka vēlies brīvdienas pēc brīvdienām? Neuztraucies - patiesībā Tu neesi viens šāds! Ne viens viens ceļotājs atzīst - pēc ceļojuma viņam ir neliels "kamols kaklā", jo ir nožēlas, kas saistītas ar ceļojumu.

Pirmkārt jau ceļošana var būt visai strespilna nodarbe - cilvēki uztraucas, ka kaut ko atstājuši mājās, uztraucas par to, ka viņu iedzīvei var kas notikt. Tāpat bieži cilvēki "streso" par to vai paspēs ceļojuma laikā izdarīt un paspēt visu, ko tie iecerējuši (piemēram, pulksten 16:00 jābūt Eifeļa tornī, bet "korķis" uz ielām rāda, ka nokavēsiet. Nereti arī ceļotājus nomāc domas par darbu - un to, cik daudz tie būs iekrājušies, atgriežoties ikdienā.

Līdz ar to - viens no lielākajiem nožēlas iemesliem, ir atvaļinājuma  laikā uzkrātais stress. Tam seko nožēla par laikapstākļiem, kas nav bijuši tādi, kādi iecerēti - par laikapstākļiem sūdzas katrs ceturtais ceļotājs.

Laikapstākļiem seko ierobežotā finansiālā brīvība - jo nav iespējams iegādāties vai pieredzēt visu ko būtu vēlējies.

Cilvēki - ceļotāji nožēlo arī par saviem neatbilstošajiem ceļojumu biedriem, kas nereti nav gribējuši piedalīties tajās pašās aktivitātēs.

Kas ir visai interesanti - tikai retais ceļotājs norāda, ka nožēlo ceļojuma izmaksas. Tikai katrs desmitais aptaujas dalībnieks atzinis, ka nožēlo kādu pirkumu, ko izdarījis ceļojuma laikā vai veikto maltīti. Pārējie visi savas domas par veiktajiem pirkumiem nav mainījuši.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk
Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā! Tallink Hotel Riga
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu! | Skatīt vairāk
Rīgas centrā atvērusies moderna klīnika Republikas laukuma klīnika
Moderna klīnika vietējiem iedzīvotājiem un ārvalstu ceļotājiem, kas nodrošina speciālistu konsultācijas apvienojumā ar USG un laboratoriskiem | Skatīt vairāk
Komēdija “Skroderdienas Silmačos” Trikātā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
21. jūnijā 18.00 Trikātas pilskalnā aicinām uz Rūdolfa Blaumaņa sirsnīgo un latvisko komēdiju “Skroderdienas Silmačos” kopā ar Ogres teātri. | Skatīt vairāk
no 10 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.56044817sec.