Daugavpilī krāšņi skan «Sudraba zvani»

2019. gada 10. – 13. janvārī, Daugavpilī norisinās XIII Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls "Sudraba zvani".

Savu skanējumu festivāls uzsāks ar jauno dziedātāju konkursu 10. janvārī plkst. 11.00. Tajā visas dienas garumā sacentīsies 91 vokālists sešās dažādās vecuma kategorijās. Savukārt no piektdienas, 11. janvāra, sacensību uzsāks kori un ansambļi.  To ievadīs bērnu kolektīvi, bet 12. un 13. janvārī turpinās pieaugušie (tie būs 46 kolektīvi 15 kategorijās). Visus konkursus vērtēs starptautiska žūrija.

Līdzās konkursa aktivitātēm festivālā būs iespēja apmeklēt arī virkni koncertu. Pirmais koncerts notiks jau ceturtdien, 10. janvārī, plkst. 18.30, kad tiks paziņoti arī jauno dziedātāju konkursa rezultāti. Piektdien, 11. janvārī, plkst. 13.00 visi interesenti tiek aicināti uz koncertu St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā, plkst. 18.00 uz jau par tradīciju kļuvušo dievkalpojumu Daugavpils Svēta Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā, bet 19.00 – uz festivāla atklāšanas koncertu Vienības nama koncertzālē. Sestdien, 12. janvārī, plkst. 19.00 koncerts norisināsies Daugavpils Dievmātes Romas katoļu baznīcā, bet svētdien plkst. 13.30 – Svētā Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā. Svētdien, 13. janvārī, plkst. 15.00 izskanēs arī festivāla noslēguma koncerts, kura laikā notiks Grand Prix balvas izcīņa.

Kopumā "Sudraba zvanu" laikā Daugavpilī viesosies aptuveni 2000 festivāla dalībnieku no 9 valstīm: Baltkrievijas, Čehijas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas un Vācijas.

XIII Starptautisko garīgās mūzikas festivālu "Sudraba zvani" rīko Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Latviešu kultūras centru. Sīkāka informācija par festivāla programma atrodama Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes mājas lapā: www.kultura.daugavpils.lv.

Ieeja visos festivāla pasākumos ir bez maksas. Informējam, ka pasākumi var tikt fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
2 nakšu atpūta Jūrmalā Estravel Latvia
Darba dienu piedāvājumi pāriem un ģimenēm // Baltic Beach Hotel & SPA // līdz 30.05. | Skatīt vairāk
Latvija no 180 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.04.2025 - 13.04.2025 “Outdoor Riga 2025" arī Madonas novads! Madonas TIC
Aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstādē 11.-13. aprīlī apmeklējiet Madonas novada tūrisma stendu, sarunām ar zinošiem novada tūrisma speciālistiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.04.2025 - 10.04.2025 Leonardo da Vinči mašīnas Motormuzejā Motormuzejs
Rīgas Motormuzejā līdz 1. jūnijam ir apskatāma starptautiskā ceļojošā izstāde "Leonardo da Vinči mašīnas", kurā varēs iepazīt desmitiem | Skatīt vairāk
Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025! Alūksnes TIC
Viens no Bānīša zemes gaidītākajiem pasākumiem sporta cienītājiem ir Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025, kas šogad norisināsies 3. maijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49259996sec.