Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī notiks Zāļu dienas gadatirgus

2019. gada 15.jūnijā Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī norisināsies Zāļu dienas gadatirgus!

Klāt kārtējais stādu un amatnieku gadatirgus. Kā jau ierasts, būs iespēja iegādāties stādus no Latvijā zināmiem audzētājiem, kā arī vietējo mājražotāju darinājumus. Nacionālā botāniskā dārza stendā plašā klāstā tiks piedāvāti viengadīgo puķu stādi, būs nopērkamas fuksijas, kā arī varēs iegādāties "Laimes puķi" – Ķīnas rozi par īpaši zemu cenu.

Jāņu dziesmas oranžērijā ieskandinās sievu kopa "Vilcenes". Pēc izdziedāšanās kopā ar "Vilcenēm" visi laipni aicināti doties uz Veco parku, kur varēs  piedalīties atraktīvā Jāņu siera gatavošanas procesā, jo kas tad tā par Zāļu dienu bez siera?

Kad siers būs nogaršots, oranžērijas semināru zālē varēs pagatavot un nobaudīt savu zāļu tējas maisījumu, kā arī parunāties ar zinošu speciālistu par zālīšu vākšanu.

Arī dārzs ir vienos ziedos, krāšņi zied peonijas, sāk plaukt rozes. Izbaudiet vasaras sākumu Nacionālajā botāniskajā dārzā!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's" Jēkabpils novada TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.04.2025 - 17.05.2025 Amatnieku un mājražotāju tirdziņš Tukuma TIC
Garšīgas un skaistas amatnieku un mājražotāju preces. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.05.2025 - 17.05.2025 Muzeju un baznīcu nakts Jēkabpils novadā Jēkabpils novada TIC
Šogad vienā datumā, 17. maijā, apvienojas divi lieli kultūras notikumi - Starptaustikā Muzeju nakts un Baznīcu nakts. | Skatīt vairāk
Ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini! Madonas TIC
24. maijā - ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini. Šogad piedāvājumā katrā galamērķī dažādi jaunumi, lielākais no tiem - divu dienu piedāvājums! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.32727981sec.