Raiņa muzejā «Jasmuiža» ģimenes ar bērniem aicina izbaudīt «Saldo svētdienu»

2019. gada 7. jūlijā plkst. 15.00 Raiņa muzejs "Jasmuiža" (Preiļu novada Aizkalnē) aicina ģimenes ar bērniem uz "Saldo svētdienu" un mākslinieces Evas Vēveres Raiņa dzejas krājumā "Zelta Sietiņš" balstīto brīnumdarbnīcu "Dimanta sēkliņas".

Tas būs ceļojums nezināmajā, kurā katram dalībniekam būs iespēja skatīties uz pasauli cauri "sietiņa acīm" un aktīvi līdzdarboties maģijas radīšanā.

Darbnīcas laikā klausīsimies Raiņa dzejoļus. Iepazīsimies ar luminiscējošajām krāsām, lietosim otas un irbulīšus, līmēsim un griezīsim. Dalībniekiem būs iespēja strādāt ar dažādiem tēliem un radīt savu pasauli, kā arī izgatavot maskas - "brīnumacis" un aplūkot paveikto īpašā gaismā.

Noslēgumā visi kopā svinīgi baudīs "Dimanta sēkliņu" kūku.

Eva Vēvere ir vizuālā māksliniece un mākslas projektu autore, kura strādā dažādos medijos, tai skaitā instalācijā, zīmējumā, video un veido projektus, kuros spēles formā tiek risināti spriedzes pilni uzdevumi īpaši izvēlētās, ar laikmetīgo mākslu saistītās platformās un notikumos – Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā, Latvijas Laikmetīgā Mākslas centra rīkotajos "Survival Kit" festivālos, Kulturtarnet pa Knippelsbro Dānijā un citviet. Beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas maģistrantūru, mācījusies arī Somijas Mākslas akadēmijā. Pēdējos gados pievēršas arī eksperimentālu sadarbību veidošanai ar laikmetīgās dejas un mūzikas profesionāļiem. Vadījusi mākslas autordarbnīcas bērniem Apvienotajos Arābu Emirātos, Somijā, Vācijā, Igaunijā, Lietuvā dažādu festivālu, rezidenču un 'Artists to Schools" programmu ietvaros.

Brīnumdarbnīca "DIMANTA SĒKLIŅAS" ir pirmā nodarbība ģimenēm, kas no jūlija līdz oktobrim notiks Raiņa muzejos "Jasmuiža" un "Tadenava". Trīs mākslinieces – Eva Vēvere, Ilze Aulmane un Ieva Baumgarte – izmantojot dažādas tēlotājmākslas tehnikas (grafiku, glezniecību, tekstila dizainu u.c.) un rosinot bērnus un vecākus iepazīt Aspazijas un Raiņa tekstus, sniedz iespēju ģimenēm radoši darboties kopā, veidojot savus mākslas darbus.

Darbnīcas ilgums ir līdz divām stundām. Vecāki aicināti aktīvi piedalīties. Paredzēts darboties ar luminiscējošām krāsām, tāpēc ieteicams ierasties apģērbā, kuru nav bail nosmērēt.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās līdz 6. jūlijam pa tālruni 29487589 vai e-pastu: [email protected]

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gaisa balonu festivāls Kandavā Tukuma TIC
Pasākums visai ģimenei ar dažādām atrakcijām un protams gaisa baloniem. | Skatīt vairāk
Latvija
Iegūsti padziļinātas zināšanas viesmīlībā! Biznesa augstskola Turība
Turība piedāvā studiju programmu “Viesnīcu pakalpojumu organizators”, kur nepieciešamās zināšanas var iegūt īsā laikā - tikai 2,3 gados! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 12.07.2025 Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā" Tukuma TIC
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas. | Skatīt vairāk
✈️ TENERIFE, ĒĢIPTE & AAE  Coral Travel Latvia
Šķiet, ka karstā vasara ir vēl tālu? Mēs zinām vietu, kur tā ir cauru gadu! Īpašs piedāvajums ceļojumiem rudens/ziemas sezonā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.2523241sec.