Pasaulē piedzīvo aviācijas nozarē līdz šim noslogotāko dienu (video) [1]

Lidojumu izsekošanas aplikācija Flightradar24 2019. gada 24. jūlijā gaisa satiksmē reģistrējusi 225.000 lidaparātus, kas ir līdz šim pasaulē lielākais skaits vienas dienas ietvaros visā aviācijas vēsturē.

Šo skaitli veido katrs lidojums, ko mobilā lietotne spējusi izsekot. Tajā iekļauti komerciālie lidojumi, kravas lidmašīnas, helikopteri, planieri un privātie lidaparāti.

Flightradar24 lidojumu izsekošanu veic tikai kopš 2006. gada, tomēr to nevar uzskatīt par oficiālo gaisa satiksmes datu avotu. Tādēļ fakts, vai 24. jūlijs patiesi bijusi noslogotākā diena aviācijas vēsturē, vēl nav oficiāli apstiprināts.

Lai ilustrētu rekordlielo aktivitāti gaisa satiksmē, Flightradar24 veica ekrānšāviņu, kas apliecina intensīvo gaisa kuģu kustību debesīs. Vislielākā lidojumu aktivitāte uzrādīta ASV, Eiropā un Dienvidaustrumāzijā.

Šis paziņojums netika vērtēts viennozīmīgi – liela daļa Twitter lietotāju uzskata, ka cilvēkiem vajadzētu kaunēties par to, ka sasniegti šādi skaitļi un apdomāties, kādu kaitējumu intensīvā gaisa satiksme nodara videi. Turpretī citi apgalvo, ka lidot ir pelnījis ikkatrs pasaules iedzīvotājs, tādēļ ir pašsaprotami, ka pieprasījumam seko piedāvājums.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Signe 08/01/2019 09:02 Nenormāli daudz lidmašīnu! https://www.airbaltic.com


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR
Viesu māja “WoodStay” TAKA
Viesu māja “WoodStay” atrodas pašā Augšdaugavas nacionālā parka sirdī, starp augošām priedēm un bērziem, tikai 10-15 minūšu brauciena | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13359284sec.