Autors: Santa Bivbāne Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com
Viena no aktuālākajām šī brīža tēmām pasaulē ir klimata izmaiņas un atbildība par to jāuzņemas teju ikvienam. Arī ceļošana atstāj lielu ietekmi uz apkārtējo vidi un ir labi, ja tūristi izmanto ilgtspējīgākas alternatīvas.
Lielu soli pārmaiņu virzienā spērusi Sanfrancisko starptautiskā lidosta, kurā, sākot no 2019. gada 20. augusta, būs aizliegts pārdot vai nodrošināt vienreizlietojama materiāla plastmasas vai aseptiskā iepakojuma pudeles. Jaunā politika attiecas uz dzeramā ūdens iepakojumiem ar tilpumu līdz 1 litram.
Reklāma
Ūdeni lidostā turpmāk varēs iegādāties pārstrādājama materiāla iepakojumos. Turklāt klienti var lidot ar līdzi ņemtām pudelēm, kuras var piepildīt jebkurā no lidostas aptuveni 100 ūdens stacijām, kas atrodas katrā terminālī.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.
Vasaras saulgriežu laikā Latvijas Nacionālais botāniskais dārzs kopā ar sadarbības partneriem aicina iepazīt bērzu daudzveidību un nozīmi. | Skatīt vairāk
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk