Siguldā notiks Ķīnas Jaunā gada svinības

Gaidāmajā 6. Viessmann Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, kas bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda" notiks 2020. gada 25. un 26. janvārī, līdztekus sporta aktivitātēm notiks arī Ķīnas Jaunā gada svinības, kuras organizē Latvijas Kamaniņu sporta federācija sadarbībā ar 2016. gada sākumā izveidoto Ķīnas Kultūras centru Latvijā.

Svinības tiek rīkotas par godu nākamajām ziemas olimpiskajām spēlēm, kas 2022. gadā norisināsies Ķīnas galvaspilsētā Pekinā. Daļa Latvijas labāko kamaniņu braucēju jau martā dosies uz Pekinu, lai veiktu pirmos izmēģinājuma braucienus jaunuzceltajā trasē, kur nākamajā sezonā paredzēts aizvadīt arī Viessmann Pasaules kausa posmu kamaniņu sportā.

Ķīnas jaunā gada svinību kultūras pasākumu programmā būs iespēja vērot Tai Chi vingrošanas mākslas paraugdemonstrējumus un meistarklases, kā arī papīra griešanas un laternu veidošanas meistarklases, kas bobsleja un kamaniņu trases fanu teltī norisināsies 25. un 26. janvārī. Ikvienam būs iespēja baudīt Ķīnas Simfoniskā ansambļa uzstāšanos, tējas ceremoniju un citas aktivitātes.

Kultūras programma:

Sestdien, 25. janvārī

  • plkst. 12.45 Tai Chi mākslas paraugdemonstrējumi un meistarklase

  • plkst. 14.10 Ķīnas Simfoniskā ansambļa uzstāšanās

  • plkst. 14.50 Ķīnas Jaunā gada talismana – Lauvas – deja ar bungām

  • plkst. 15.50 ansambļa "Sirds Melodija" uzstāšanās

  • plkst. 17.10 tējas ceremonija

Svētdien, 26. janvārī

  • plkst. 11.30 Tai Chi mākslas paraugdemonstrējumi un meistarklase

  • plkst. 13.05 Ķīnas Simfoniskā ansambļa uzstāšanās

  • plkst. 14.10 tējas ceremonija

  • plkst. 14.45 Ķīnas Simfoniskā ansambļa uzstāšanās

  • plkst. 15.30 ansambļa "Sirds Melodija" uzstāšanās un Ķīnas Jaunā gada talismana – Lauvas – deja ar bungām

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.06.2025 - 15.06.2025 Daba. Skaņa. Es. – īpaša vasaras diena Jaunmoku pils
Mūzika, meditācija un vasaras noskaņa 15. jūnijā pl. 12.00 Jaunmoku pils aicina uz īpašu dienu, kurā savijas daba, gongu meditācija un Kārļa | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 10.06.2025 Mežotnes pils ver durvis apmeklētājiem Bauskas TIC
No 7. jūnija plkst. 10.00 Mežotnes pils – tagad Rundāles pils muzeja struktūrvienība – pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal būs atvērta | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 13.06.2025 Iedvesmojies laivošanas maršrutiem Bauskas TIC
Popularitāti gūst laivošana pa Bauskas novada upēm kā Mēmele, Mūsa un Lielupe, arī atsevišķi Iecavas, Īslīces un Misas upes posmi | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 10.06.2025 Restorāni un kafejnīcas ar āra terasi Bauskas TIC
Bauskas novads piedāvā plašu izvēli – no jaukām kafejnīcām līdz mājīgiem restorāniem ar āra terasēm. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.52645898sec.