Vislatvijas ūdens tūristu saiets «Lielais plosts 2020» aicina izbaudīt laivošanas priekus

Krāslavas Tūrisma informācijas centrs sajūsmā ziņo, ka 2020. gada 30. maijā jau sesto reizi notiks Vislatvijas ūdens tūristu saiets "Lielais plosts 2020".

Pasākums nav paredzēts kā sacensības, bet tā mērķis ir popularizēt ūdens tūrismu Latgalē un sekmēt Latvijas iedzīvotāju pievēršanos veselīgam un aktīvam dzīvesveidam, kā arī saliedēt iedzīvotājus un pavadīt brīvo laiku pozitīvā gaisotnē. Pasākumā ik reizi piedalās daudzi aktīvās atpūtas, ūdens tūrisma entuziasti un atbalstītāji no dažādām Latvijas vietām.

Pasākuma centrālais notikums ir laivu brauciens pa Daugavas lokiem. Šogad maršruts vedīs posmā no Indricas uz Lielbornes muižu. Plašāka informācija sekos visitkraslava.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 30.05.2025 Kur aizbraukt brīvdienās? Bauskas TIC
Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu šajās brīvdienās? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.05.2025 - 24.05.2025 Ģimenes festivāls "No viena zara" Tukuma TIC
Festivālā būs gaidītas ģimenes ar bērniem, kurām piedāvās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Būs pieejams garšaugu dārzs, lielās | Skatīt vairāk
"Iepazīsti kaimiņus Zemgalē" Bauskas TIC
Akcijas ietvaros ikviens ir aicināts doties atklāt jaunas vietas un objektus! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.48486304sec.