«Ryanair» ceļotājiem atklāj datumu, kad atsāks veikt 1000 reisus dienā (video)

Zemo cenu lidsabiedrība Ryanair 2020. gada 12. maijā paziņojusi par plāniem no 2020. gada 1. jūlija atjaunot 40% no ierastajiem lidojumu grafikiem, pie nosacījuma, ka tiek atcelti valdību ierobežojumi, attiecībā uz lidojumiem Eiropas Savienības iekšienē un lidostās tiek ieviesti efektīvi sabiedrības veselības aizsardzības pasākumi.

Ryanair dienā plāno veikt aptuveni 1000 reisus, atjaunojot 90% no sava ierastā maršrutu tīkla, kas tika pilnībā apturēts Covid-19 pandēmijas dēļ.

Lidsabiedrība publicējusi arī informatīvu video ar ieteikumiem, kas turpmāk jāievēro katram lidsabiedrības pasažierim, lai izvairītos no infocēšanās riska un neapdraudētu pārējo pasažieru un lidsabiedrības apkalpes locekļu veselību.

Pilna informācija par visiem plānotajiem maršrutiem, lidojumu laikiem un cenām ir pieejama lidsabiedrības mājaslapā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas māja “Dubezers” TAKA
Atpūtas māja “Dubezers” atrodas gleznainā dabas teritorijā “Pilskalnes Siguldiņa”. | Skatīt vairāk
"The Sound Poets" koncerts  Madonas TIC
"The Sound Poets" atklās savu vasaras koncertsezonu Brāļu Jurjāņu memoriālajā muzejā "Meņģeļi" 31. maijā, plkst. 19.00. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 24.05.2025 Koncerts AKUSTIKĀ Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
23. maijā plkst. 20.00 Mujānu biedrības namā izskanēs koncerts – Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis, Roberts Rasa. | Skatīt vairāk
25 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42135501sec.