Apmeklētājiem atver visu Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka āra teritoriju

2020. gada 20. maijā apmeklētājiem atvērta visa Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka āra teritorija.

Tiks uzņemtas nelielas grupas un pakāpeniski liktas klāt jaunas programmas. Teritorijā ir iespēja apskatīt kultūrvēsturisko objektu "Ezerpils", viduslaiku pilsdrupas, Meitu salu ar akmens un bronzas laikmeta mājokļu paraugiem, pieejamas piknika vietas, šūpoles, kafija, WC, velo pumpis un kartes ar apkārtnes velo maršrutiem un tūrisma informācija par apkārtni. Tuvumā atrodas arī citi apskates objekti - Āraišu baznīca un vējdzirnavas kā arī haskiju suņu saimniecība.

Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks būs atvērts no trešdienai līdz svētdienai no plkst. 11.00 līdz 19:00, savukārt pirmdien un otrdien tas būs slēgts.

Teritorijā tiek ievēroti visi "Covid -19" šī brīža ārkārtas situācijas noteikumi. Vairākās vietās izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi. Ezerpilī ir noteikts pārvietošanās maršruts ievērojot 2m distanci, vienlaicīgi tur var atrasties ne vairāk kā 10 cilvēki, plūsma tiks kontrolēta. Pārējā arheoloģiskā parka teritorijā var pārvietoties brīvi ievērojot 2m distanci. Virsmas, kur iespējama saskare ar rokām tiek dezinfecētas pēc noteikta grafika.

Iesākām biļetes iegādāties internetā bezrindas.lv, ietaupot laiku un Covid-19 izplatības laikā, samazinot savstarpējo kontaktu. Biļešu tirdzniecībā tiek nodrošināta arī kasē, kur ir iespēja norēķināties gan ar karti, gan skaidru naudu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.01.2025 - 09.02.2025 Ledus skulptūru festivāls “VISUMA STĀSTS" Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
no 7. līdz 9. februārim, Jelgavā norisināsies viens no vērienīgākajiem ledus skulptūru notikumiem pasaulē – 26. Starptautiskais Ledus skulptūru | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.01.2025 - 14.02.2025 Valentīndienā- Pirts baudas Alūksnes TIC
Īpaša Veselības pirtiņas diena “Pirts baudās”-Alūksnes novadā- 14.februārī! Šī būs lieliska iespēja veltīt laiku sev, labsajūtai, baudot | Skatīt vairāk
Alūksne aicina! Alūksnes TIC
Alūksnes Tūrisma informācijas centrs jau 4.gadu organizē “Naksnīgo pārgājienu Alūksnē”. Piesakies! | Skatīt vairāk
no 7 EUR
Valentīndienas vakariņas Nurmuižas pilī! Nurmuižas pils
Aicinām Jūs uz Valentīndienas vakariņām Nurmuižas pils restorānā kopā ar Moet&Chandon šampaniešiem, kokteiļiem un DJ! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.11451292sec.