Islande atceļ ceļojumu ierobežojumus 14 valstīm

Īslandes valdība 2020. gada 15 jūlijā paziņojusi, ka nolēmusi atcelt ceļošanas ierobežojumus 14 valstu pilsoņiem.

Šīs valstis ir Alžīrija, Austrālija, Kanāda, Gruzija, Japāna, Melnkalne, Maroka, Jaunzēlande, Ruanda, Serbija, Dienvidkoreja, Taizeme, Tunisija un Urugvaja.

Islandes atbildīgās amatpersonas sekos līdzi epidemioloģiskajai situācijai nosauktajās valstīs un saraksts regulāri tiks aktualizēts.

Pārējie nosacījumi paliek nemainīgi - ieceļojot Islandē personām ir jāizvēlas lidostā veikt Covid-19 testu vai atrasties pašizolācijā 14 dienas. Maksa par testa veikšanu ir15 000 ISK (99 EUR). Bērni, kas dzimuši pēc 2005. gada, ir atbrīvoti no testa veikšanas. Aktuālā informācija un rekomendācijas saistībā ar koronavīrusu Islandē pieejama: www.covid.is/english.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Putāns. Toreiz un Tagad. Valmieras novada Tūrisma pārvalde
9. maijā 19.00 Valmieras Kultūras centrā satiksies latviešu hiphops un latgaliešu dzeja koncertizrādē “Putāns. Toreiz un Tagad”. | Skatīt vairāk
Atēnas-Krēta-Korfu-Roda-Halkidiki-Kasandra Itaka Latvia
Pieejami ceļojumi līdz oktobra beigām! | Skatīt vairāk
no 429 EUR
Šarm El Šeiha – katru nedēļu, visu vasaru! Latvia Tours
Baudi sauli, siltu jūru un pelnītu atpūtu pie Sarkanās jūras visa gada siltākajā sezonā! Lidojumi pieejami visu vasaru – nepalaid garām iespēju! | Skatīt vairāk
no 488 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.04.2025 - 22.04.2025 Uz pavasara ziedu pasauli Pakrojā Nikos Travel
Tuvojas pavasaris ar krāšņām krāsām. Laiks doties ekskursijā uz Pakroju, kur krāšņi jo krāšņi zied narcises un tulpes... Pa ceļam ZS Līcīši | Skatīt vairāk
40 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.52595687sec.