Iepazīsti 43 īpašas apskates vietas un objektus Latvijā

Šovasar, kad iedzīvotāji tiek aicināti ļoti rūpīgi apsvērt nepieciešamību doties ārvalstu braucienā, jo sevišķi ārpus Baltijas valstīm, Omniva aicina visus izbaudīt vasaras brīvdienas tepat Latvijas teritorijā.

Omniva, sadarbībā ar tūrisma informācijas centriem, ir apkopojusi vairāk nekā 40 apskates objektus un vietas Latvijas teritorijā. Visas interesantās vitas apskatāmas ŠEIT

Daudziem ir ierasts vasaras brīvdienu laikā doties tuvākos vai tālākos ārzemju ceļojumos, taču šogad šādi braucieni nav ieteicami mūsu visu drošībai. Tomēr tas nav iemesls, lai pilnībā atteiktos no brīvdienu plāniem. Omniva sadarbībā ar reģionālajiem tūrisma informācijas centriem ir apkopojusi 43 vietas un apskates objektus Latvijā, kurp doties brīvdienās individuāli vai kopā ar ģimenes locekļiem.

"Ceļojot pa Latviju, iedzīvotāji bieži vien apmeklē lielākos un populārākos tūrisma objektus, taču mums netrūkst arī mazu, interesantu apskates vietu ar savu stāstu un vēsturi, un tieši tas padara šīs vietas īpašas. Mēs vēlējāmies parādīt, ka nevajag skumt par esošajiem ierobežojumiem, bet gan meklēt iespējas, un tādu nudien netrūkst," stāsta Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare.

Zemgales viesiem ir iespēja nofotografēties pie foto rāmja "Pastkarte no Bauskas", kas uzstādīts Bauskas pils pakājē, vai apmeklēt Ezerlūķu pilskalnu Dobelē, kur pašā kalna galā atrodas zibens sasperts koks, kas vietai piedod papildu teiksmainu un mītisku noskaņu.

Vidzemes apceļotāji aicināti doties līdz Gulbenei un no skatu platformas Stāmerienā aplūkot Gulbenes–Alūksnes bānīti, bet pēc tam atpūsties Dabas viesistabā Stāķu parkā. Savukārt Smiltenes pilsētas pievārtē atrodas vecas šķūņa drupas, kas atgādina vienu no pasaules brīnumiem - akmens pieminekli Stounhendžu Lielbritānijā.

Dodoties atpūtā pa Latgali, ir vērts izbaudīt mirkli Balvos pie pasaulē lielākā vēja zvanu ansambļa "Gaiss", kas reaģējot uz gaisa kustību, ar vēja stabulēm rada mūziku. Savukārt laimes dažādību var izbaudīt Laimes muzejā Indrā.

Ceļojot uz Kurzemes pusi, ir vērts apskatīt Eiropā garāko ķieģeļu tiltu pār Ventu Kuldīgā, nobildēties Biļļu kalnā pie iespaidīgā lielizmēra uzraksta "Saldus", kā arī paviesoties piejūras pilsētās.

Šos un citus Omniva apkopotos apskates objektus skatiet šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Deju skolas "Demo" sezonas noslēgums Tukuma TIC
koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, | Skatīt vairāk
Latvija
Sezonas atklāšana Ērmaņu muižā Alūksnes TIC
Sestdien 31. maijā 18.30 Ērmaņu muižā, kur saimnieko muižnieks Uģis Prauliņš, aicināti uz 2025. gada sezonas atklāšanas pasākumu! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.05.2025 - 24.05.2025 Jūrtakas pārgājiens: Apšuciems - Engure Tukuma TIC
Pārgājiens no Apšuciema līdz Engurei – 14 kilometru garā maršrutā, kas ved gar plašiem liedagiem, priežu mežiem un piekrastes ciematiem! | Skatīt vairāk
"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's" Jēkabpils novada TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.57807803sec.