Ventspilī notiks Piektdiena vakara pastaiga «Skatu punkti»

2020. gada 28. augustā 9 vietās Ventspilī notiks šī gada vienīgā Piektdienas vakara pastaiga "Skatu punkti".

Paskatīsimies uz laiku, kas šogad mūsu dzīvēs ienesa daudz izmaiņu. Paskatīsimies uz notikumiem un detaļām katrs no sava skatu punkta.

1. KONCERTZĀLES "LATVIJA" AMFITEĀTRIS /Lielais laukums/   

18.30 - 19.30 Improvizācijas šovs ''SPIEDIENS''   Izrāde divās daļās - skeči un etīdes, kas tiek izspēlēti katrs savā improvizācijas tehnikā. Aktieru sastāvs: Sanda Dejus, Krišjānis Caune, Juris Kozlovskis, Oskars Kozlovskis + DJ Kress.    

20.00 - 21.30 Koncerts. Kubiešu mūziķu grupa "Habana Tradicional"   Tradicionāla kubiešu mūzika, Buena Vista sajūta, Karību jūras saules un sāls garša uz jūsu mēles, un mūzikas pulsācija ausīs - tas ir HABANA TRADICIONAL.   

21.45 - 23.00 Dejas ar līdzi dziedāšanu. Jorans Šteinhauers ar grupu   Simpātiskais grupas "Ārzemnieki" autors Jorans Šteinhauers spēj izklaidēt ne tikai ar savām asprātīgajām dziesmām, bet arī ar savu pārsteidzoši virtuozo latviešu valodu un patiesiem stāstiem par viņa piedzīvojumiem un dzīvi Latvijā. Sirsnība garantēta, garlaicīgi nebūs nevienam.       

2. DZIRNAVU LAUKUMS   

18.00 - 22.00  Lielākais spēļu laukums Vakara pastaigā  Āra spēles un laukumi. Ērta vide vecākiem, lai pavadītu laiku kopā ar saviem bērniem. Muzikāls fons garastāvoklim un dejām. Ventspils jaunrades nama Teātra sport-improvizācijas pulciņa "I-vēš" uznācieni.   

18.30 - 19.30 Zīmējumu teātris mazākajiem "Trīs labas lietas"   Zīmē - Lote Vilma Vītiņa, spēlē - Egils Leimanis (ģitāra), stāstu improvizē - Varis Klausītājs. Zīmējumu izrāde - improvizācija par latviešu tautas pasaku "Trīs labas lietas". Katra izrāde ir unikāla, jo top sadarbībā ar skatītajiem.   

20.00 - 21.00 Kurzemes Democentra zinātnes teātris   Zinātnes teātra laikā demonstrēsim aizraujošus eksperimentus, ar kuru palīdzību mācīsim un skaidrosim dažādas parādības - klimata pārmaiņas, gaisa sastāvu u.c. Visiem teātra skatītājiem ir iespēja iesaistīties izrādē un palīdzēt eksperimentu demonstrēšanā.    

21.00 - 22.15 KINO mazajiem   Latvijas animācijas filmu klasiķes Rozes Stiebras vizuāla poēma "Saule brauca debesīs" par Latviju kā Saules meitu, kura piedzimst tumsā, tiek nozagta, bet vēlāk atbrīvota, lai uzplauktu kā skaists zieds mūžībā.    

22.15-24.00 KINO lielajiem    

22.15 Kultūras centra amatierkolektīvu video darbi, kas tapuši attālinātajā mēģinājumu periodā.    

22.25 Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās filmu skolas īsfilmu programma:    

22.25 NAKTSMAIŅA /Rež. Jānis Jozauskis, komēdija, 20'/   Lomās: Dace Everss, Aigars Vilims, Ģirts Rāviņš, Santa Didžus, Gunta Virkava u.c.   Imants ir apsargs veikalā. Kamēr tā darbinieki vienmuļi veic sev uzticētos pienākumus, veikala vadītāja...    

22.45 KOLEKTĪVS.ES /Rež. Adriāna Roze, komēdija, 21'/   Lomās: Elīna Hanzena, Beatrise Blumberga, Inese Ramute, Januss Johansons, Vitālijs Jakovļevs   Pierobežas ciemata papīra rūpnīcas kolektīvs gaida ministrijas kontroles vizīti...   

23.05 KONVERTĪTI /Rež. Kārlis Lesiņš, spraiga sižeta filma, 35'/   Lomās: Agnese Cīrule, Klāvs Mellis, Igors Šelegovskis   Jaunā un ambiciozā žurnāliste Maija nolemj paveikt kaut ko tādu...    23.40 LUDIS / Rež. Gatis Ungurs, komēdija, 20'/   Lomās: Gatis Gāga, Kaspars Pūce, Kaspars Dumburs, Marija Linarte, Hanna Bule u.c.   Ludis ar meitu dzīvo mantkārīgu un egocentrisku ļaužu pilnā ciemā. Kādu dienu...          

3. ZAĻAIS NAMIŅŠ /Ganību iela 2-1/   

20.00 - 21.00 Pagalma koncerts   Uzstāsies sintpopa duets "Tehnikums", kas ir radies 2014. gada vasarā, kad to dibināja solists un taustiņinstrumentālists Kristaps Dubļāns kopā ar bundzinieku Dagni Neilandu. "Tehnikuma" debijas albums  ir "Ko gribu, to daru!", savukārt,  sadarbībā ar pašmāju hiphopa leģendu Ozolu tapis albums "Semestris".   

21.00-24.00 Diskotēka ar DJ SIRAM       

4. KULDĪGAS IELA   

18.00 - 20.00 Balkona koncerts /Kuldīgas iela 22/   Laikā, kad sociālā distancēšanās sasniedza savu visdziļāko punktu, par emocionālu izpausmes veidu kļuva muzicēšana no māju balkoniem. Balkons virs J. Rozes grāmatnīcas būs tā laika liecinieks. Uzstāsies jaunais un daudzsološais ģitārists Patriks Laus.   

20.00 - 22.00 Garāžas koncerts /Kuldīgas ielas 22 pagalms/   Kas gan ir pirmā skatuve un drošākā uzstāšanās vieta? Protams, savas mājas garāža. Sīlinda, Helēna un 2 Andreji ir Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņi, kuri jau vairākus gadus mācās spēlēt sev tuvos instrumentus - čellu, klavieres un altu. Skolas biedri un draugi. Bet vairāk draugi nekā skolas biedri! Apveltīti ar muzikālām dotībām, humora izjūtu un patīkamu enerģiju, viņi ir sagatavojuši repertuāru, kurā katrs atradīs savai gaumei atbilstošu mūziku, jo izskanēs gan ārzemju, gan latviešu populārās dziesmas un dziedāt līdzi spēs ikviens.       

5. RĀTSLAUKUMS   

18.30 - 21.00 Ventspils Bērnu  bibliotēkas darbnīca bērniem "Mājas"   Bērnu bibliotēka aicinās bērnus uztaisīt un izdekorēt mājas, jo šogad visi ļoti daudz uzturējāmies mājās. Bērni varēs taisīt gan savas dzīvojamās mājas, gan mājas kuras redzēja skatoties pa logu, vai pat savu sapņu māju. Taisīsim no papīra, līmēsim klāt logus, durvis, aizkarus, skursteņus utt.   

18.30 - 19.15 Koncerts "Debesu skrāpji". Emīlijas Jermolas orģinālkompozīcijas   Koncertu sniegs Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņi - Emīlija Jermola, Marks Markuss Abelītis, Eduards Bariss, Kristaps Kleinbergs, Monta Cine, Dārta Krūzīte.    

19.30 - 20.30  Kārlis Auzāns un 12 instrumenti   Mūziķis un komponists Kārlis Auzāns 2020. gada vasarā radījis jaunu un intriģējošu mūzikas projektu, kura saturā dominē improvizācija un multiinstrumentālisms,  piedāvājot klausītājiem aizraujošu ceļojumu skaņu mākslas pasaulē 12 dažādu mūzikas instrumentu izpildījumā. Ideja par šādu mūzikas programmu radās 2020. gada sākumā, kad valsti pārņēma sociālās distancēšanās un karantīnas laiks. Paliekot bez iespējas koncertēt un pavadot laiku mājās, Kārlis katru dienu sāka priecēt savus sekotājus sociālo mediju profilos ar minūti garām mūzikas improvizācijām, kurām tika dots nosaukums "Little Raga sessions".   

21.00 - 24.00 Lāzeršovs "Apsveikuma SMS"   Ikviens pastaigas apmeklētājs savā telefonā varēs uzrakstīt apsveikuma vai novēlējuma SMS, nosūtīt uz konkrētu numuru un tas 30 - 60 sekunžu laikā tiks projicēts uz bibliotēkas sienas.   

21.00 - 24.00 Diskotēka ar DJ Žani   Atturības vai sociālās distancēšanās laikā diskotēkas bija viena no pirmajām aktivitātēm, ko varēja skatīties internetā, bet dejot katrs savās mājās. Dīdžejs Žanis - dabas fotogrāfs, putnu vērotājs un slēpošanas instruktors, ir arī lielisks dīdžejs, kurš gadiem priecē Studentu kluba auditoriju.       

6. TIRGUS LAUKUMS   

18.00 - 21.00 Senioru balle   Ventspils iedzīvotāju aktīvākajai daļai - senioriem, balle, kā kompensācija par visām atliktajām ballēm šajā pavasarī. Spēlēs muzikālā apvienība "Express".   18.00 - 21.00 Atturības laika hobiji   Izstāde un radošās darbnīcas, kas atspoguļo laiku, ko cilvēki veltīja saviem hobijiem vai sen iekrātajiem sapņiem. Kādam tie bija rokdarbi, kādam gleznošana, kādam fotografēšana vai kas cits. Izstādīsim, izstāstīsim, parādīsim.       

7. AMATU MĀJA /Skolas iela 3/   

19.00 Suņu modes parāde "Smuks pēc suņa "   Suns kā draugs, bet reizēm iespēja, lai izrautos no mājām. Un draugam pašu labāko.   

20.00 - 23.30 Disko "Savāda vasara..." ar DJ Lāci   Savāds gads un savāda vasara. Kāpēc, lai to nenosvinētu?       

8. TEĀTRA NAMS "JŪRAS VĀRTI"/Karlīnes iela 40/   

18.00 - 19.15 Teātra izrāde par mākslinieci Aleksandru Beļcovu (1892 -1981) "Meistars un Aleksandra"   Krievijā dzimusī māksliniece Aleksandra Beļcova savā dzimtenē ir zināma tikai šauram speciālistu lokam, toties Latvijas mākslas vēsturē viņa ir atzīta klasiskā modernisma meistare.   Dramaturģe: Inga Ābele, režisore, scenogrāfe un kostīmu māksliniece: Ināra Slucka, aktieri: Zane Dombrovska un Jānis Kronis.   Vietu skaits - 90. Ieejas kartes pieejamas teātra namā "Jūras vārti", uzrādot personu apliecinošu dokumentu.  

9. NOLIKTAVU RAJONS /Lielais prospekts 74a/   

20.00 - 22.00 Radošais kvartāls     Iedzīvināsim radošumu dažādās vizuālās mākslas izpausmēs. Iespēja izmukt no pilsētas vides un izjust lauku idilli, un atraktīvas sajūtas tepat pilsētā.   

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Skyline Bar brančs Skyline Bar
Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv. | Skatīt vairāk
Latvija 39 EUR
Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē Jēkabpils novada TIC
Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās.  | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.09.2023 - 23.09.2023 Baltu vienības diena Mežotnes baznīcā Bauskas TIC
22. septembra vakarā Baltu vienības dienai veltīts pasākums "Trejdeviņas dzirkstelītes"! | Skatīt vairāk
"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei Biznesa augstskola Turība
Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens” | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.43807793sec.