Autors: Ludmila Glazunova
Avots: BalticTravelnews.com/BBC.co.uk
Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons 22. februārī izklāstījis plānu, kā atbrīvot Angliju no ierobežojumu gūsta.
Pēc viņa sacīta, ar 8. martu atkal tiks atvērtas skolas un divi cilvēki varēs satikties brīvā dabā, lai patērzētu.
Reklāma
No 29. marta būs atļauts sešu cilvēku vai divu mājsaimniecību pulcēšanās brīvā dabā. Tad atļauts sports āra apstākļos, tostarp futbols, golfs un teniss.
No 12. aprīļa varētu tikt atvērti veikali, frizētavas un sporta zāles. Tāpat arī atjaunota viesmīlība brīvā dabā, un būs iespēja doties uz zoo dārziem un tematiskajiem parkiem.
17. maijā plānots atcelt lielāko daļu aizliegumu sociālajiem kontaktiem, bet ar 21. jūniju plānots atgriezt cilvēkiem neierobežotu tikšanos.
Pārējām Lielbritānijas sastāvdaļām – Skotijai, Velsai un Ziemeļīrijai katrai būs sava pieeja izejai no ierobežojumu gūsta.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.